2024 24 balandžio

Autsaiderių ir lyderių kova baigėsi kone dvigubu skirtumu

Klaipėdos LCC Tarptautinio universiteto merginų penketukas Vilniuje patyrė planuotą nesėkmę Lietuvos moterų krepšinio čempionate.

Visas dešimt rungtynių iki tol pralaimėjusios uostamiesčio studentės nepasipriešino tryliktą pergalę po tiek pat susitikimų iškovojusioms lyderėms – sostinės „Kibirkšties–MRU“ žaidėjoms 35:69.

Šeimininkės iš karto perėmė iniciatyvą. Per pirmąsias aštuonias minutes jos klaipėdietėms leido pelnyti vos 2 taškus. Iki kėlinio pabaigos pajūrio krepšininkės dar pelniusios tris taškus, jau buvo atsilikusios akivaizdžiu skirtumu – 5:18.

Mačo baigtis buvo nulemta antrajame kėlinyje, kai vilnietės laimėjo tarpsnį 12:2 ir įgijo 23 taškų pranašumą – 30:7.