„Neptūno“ dubleriai nepanoro dviženklės nesėkmių grandinės

Klaipėdos „Neptūnas–Akvaservis“ namuose netikėtai dideliu pranašumu – 94:68 sumindžiojo vienus iš Nacionalinės krepšinio lygos čempionato lyderių – Gargždų „Gargždus“.

Rungtynės prasidėjo sėkmingomis komandų atakomis, po kurių vienu tašku pirmavo „Neptūnas–Akvaservis“ – 11:10. Antroje kėlinio pusėje klaipėdiečiai varžovams leido pelnyti vos 5 taškus, o po Mato Vaitkaus ir Luko Kreišmonto pastangų puolant pajūrio penketukas ketvirtį baigė turėdamas 10 taškų pranašumą – 25:15.

Antrąjį kėlinį Simono Serapino auklėtiniai nemažino tempo, padidino persvara iki 15 taškų. Vėliau komandoms keičiantis tiksliais tolimais metimais, klaipėdiečiai padidino savo pranašumą iki 18 taškų.

Svečiai buvo bejėgiai, nes „Neptūno“ dubleriai atakavo kaip reta taikliai. Jie per pirmąsias dvidešimt minučių iš 12 tritaškių pataikė net 7. O sveteliams rankos drebėjo, įkrito vos 3 tritaškiai iš 17.

Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai spurtavo 13:2 ir susikrovė rekordinę 25 taškų persvara – 61:36.

Lemiamą ketvirtį „Gargždų“ žaidėjai pradėjo sumažindami skirtumą iki 15 taškų. Tačiau L. Kreišmonto ir Adomo Sidarevičiaus (abu jie pelnė po 16 taškų) pastangomis susigražino persvarą.

Tarp gargždiškių rezultatyviausiai žaidė Ernestas Bružas, Oskaras Pleikys – po 13 taškų, Jonas Dumašius, Deividas Anužis – po 11. Buvęs „Neptūno“ krepšininkas Mantas Ruikis sulaukė reikiamo dėmesio iš jaunųjų neptūniečių, todėl pelnė vos 8 taškus.

„Neptūnas–Akvaservis“ – „Gargždai“ 94:68 (25:15, 23:17, 24:20, 22:16).

„Neptūnas–Akvaservis“: L. Kreišmontas, A. Sidarevičius, M. Vaitkus – po 16, N. Mineikis – 14, D. Romančenka – 9, P. Piekus, G. Leščiauskas – po 8, M. Mockus – 4, G. Mažeika – 3.

Mato Baranausko („Neptūno–Akvaservis”) nuotr.