„Šilutė“ neišvengė keršto valandos

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“, namuose 89:72 paauklėjęs Šilutės „Šilutės“ komandą, iškovojo aštuntą pergalę Nacionalinės krepšinio lygos čempionate ir atsilygino už neseniai patirtą apmaudžią nesėkmę pamaryje 80:82.

Trečiąsias iš eilės pergalingas rungtynes klaipėdiečiai pradėjo pataikydami 4 tritaškius iš 6. Svečius į priekį vedęs Ernestas Sederevičius, pelnė 10 taškų. Įpusėjus kėliniui klaipėdiečiai turėjo 2 taškų  persvarą – 14:12. Ketvirčio pabaigą geriau baigė „Šilutė“, dviem tritaškiais pelniusi 6 taškus ir išsiveržusi į priekį 22:21.

Antrajame kėlinyje vyko atkakli kova, o pirmaujanti komanda keitėsi šešis kartus. Po to, kai Simono Serapino auklėtiniai laimėjo tarpsnį 12:0, įgijo 11 taškų persvara. Po 20 min. mūšio ekipas skyrė 7 taškai – 39:32.

Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiams tris minutes krepšys buvo užrištas. Tuo pasinaudojusi „Šilutė“ išsiveržė  į priekį. Tarp „Neptūno“ dublerių vėl rezultatyvumu džiuginęs Nojus Mineikis sugražino uostamiesčio penketukui lyderio poziciją – 57:55.

Lemiamą ketvirtį „Neptūnas–Akvaservis“ pradėjo padidindamas savo persvarą iki 8 taškų. Vėliau klaipėdiečio Valdo Vasyliaus ir Lino Lekavičiaus pastangomis „Šilutė“ sumažino skirtumą iki 3 taškų.

Likus žaisti dvi minutes po Mato Vaitkaus tritaškio metimo šeimininkų ekipa įgijo 13 taškų pranašumą. Per likusį laiką klaipėdiečiai neleido priartėti varžovams ir šventė pergalę rezultatu 89:72.

Nugalėtojams 23 taškus pelnė N. Mineikis, 21 – Adomas Sidarevičius.

„Šilutės“ komandoje siautėjo V. Vasylius, pelnęs 26 taškus, ir Ernestas Sederevičius – 24. Visi likusieji pamariečiai surinko 22 taškus.

„Neptūnas–Akvaservis“ – „Šilutė“ 89:72 (21:22, 18:10, 18:23, 32:17).

„Neptūnas–Akvaservis“: N. Mineikis – 23, A. Sidarevičius – 21, D. Romančenka – 16, G. Mažeika – 8, L. Kreišmontas – 7, M. Vaitkus – 6, M. Mockus, G. Leščiauskas – 4.