2024 16 balandžio

T. Labukas: „Tulpių šalyje buvome vertesni geresnių rezultatų“

Lietuvos salės futbolo rinktinė svečiuose du kartus išbandė jėgas kontrolinėse rungtynėse su Nyderlandų rinktine. Per 80 min. mūsų šalies futbolininkai nepelnė nė įvarčio, o susitikimus pralaimėjo 0:4 ir 0:2.

Rinktinėje tarp kitų debiutantų buvęs klaipėdietis Tadas Labukas teigė, kad lietuviai tikrai buvo verti geresnių rezultatų, ypač antrosiose rungtynėse.

Puolėjas pripažinęs, kad „oranžiniai“ labai gerai žaidė, tačiau bent keletą įvarčių mūsiškiai galėjo pasiekti.

„Nyderlandiečių suklijuotose rungtynių santraukose kone vien tik jų komandos atakos. Jie prasilenkė su objektyvumu“, – apgailestavo T. Labukas.

Lietuvos rinktinė gyveno, treniravosi, žaidė Nyderlandų futbolo federacijos bazėje, kuriose rengiasi visos šios šalies rinktinės. Miške, parke yra aikštės, salė, treniruoklių kompleksas.

„Viešbutyje juokavome, kad gal miegame tose pačiose apartamentuose, kuriuose ilsisi ir Nyderlandų futbolo žvaigždės. Vytukas Lukša vylėsi, jog toje lovoje, kurioje nakvojo jis, miegojo Robinas van Persie“, – linksmus epizodus prisiminė puolėjas, sportinį kelią pradėjęs Alytuje.

Paklaustas, kaip vertina savo pirmąsias varžybas nacionalinėje rinktinė, T. Labukas debiutą įvertino vykusiu – „grybo nesupjoviau“.

„Nemaniau, kad treneris Jevgenijus Ryvkinas tiek pasitikės, ypač per pirmąjį mačą. Apskritai rinktinės kolektyvas buvo puikus. Su šia komanda, jei dar laimė lydėtų, galime pasiekti neblogų aukštumų“, – kelione į tulpių ir vėjo malūnų šalį buvo patenkintas puolėjas, su šeima šaknis įleidęs Klaipėdoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *