Klaipėdietės pralaimėjo turnyrinės rikiuotės kaimynėms

Klaipėdos „Neptūno“ penketukas, 70:78 Šiauliuose pralaimėjęs „Šiaulių“ ekipai, patyrė šeštą nesėkmę Lietuvos moterų krepšinio čempionate.

Pirmąjį kėlinį geriau žaidė klaipėdietės, tačiau reikalai pašlijo antrajame ketvirtyje. Nerezultatyviai rungtyniavusios uostamiesčio moterys atsiliko nuo varžovių.

Paskutiniame kėlinyje šiauliečių legionierės Jacqueline Benitez ir David Dale užaugino šeimininkių persvarą iki 15 taškų – 71:56. Tai, matyt, užliūliavo Saulės miesto penketuką, triskart suklydusi. Tuo pasinaudojusios klaipėdietės priartėjo iki 62:71.

Likus rungtyniauti 43 sek., Ligitos Tamutytės taiklūs baudų metimai sumažino skirtumą iki 70:76.

Tačiau viltį išsigelbėti užpūtė Dominyka Paliulytė, praradusi kamuolį. Šeila Gudinskaitė greitą ataką užbaigė dviem taškais ir įtvirtino šiauliečių pergalę – 78:70.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidusi J. Benitez, per 35 min. surinkusi 22 taškus (5 dvitaškiai iš 8, 4 tritaškiai iš 13).

Dalia Donskichytė „Neptūnui“ pelnė 23 taškus (7 dvitaškiai iš 7, 3 tritaškiai iš 7, pramestos visos 3 baudos.), tačiau 7 kartus suklydo.

Šiaulietės turnyrinėje lentelėje žengia trečios, klaipėdietės, su 8 pergalėmis, – ketvirtos. Andros Gabalytės treniruojama ekipa yra sužaidusi vienu maču mažiau.

„Šiauliai“ – „Neptūnas“ 78:70 (19:22, 17:9, 18:19, 24:20).

„Neptūnas“: D. Donskichytė – 23, A. Černeckytė – 13, L. Tamutytė – 12, A. Gabalytė, G. Paulauskaitė – po 8, D. Paliulytė – 4, I. McKenzie – 2.