2024 27 balandžio

„O! Klaipėdos“ jauniams Senoji Pilaitė nepabarstė medalių

Sekmadienį Vilniaus pakraštyje, Senosios Pilaitės apylinkėse vyko Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionato vidutinės rungties varžybos, kuriose Klaipėdos garbę gynė „O! Klaipėda“ jaunuoliai ir „Jaunystės“ klubo moterys.

Geriausiai sekėsi vaikinų iki 16 m grupėje rungtyniavusiam „O! Klaipėda“ nariui palangiškiui Arnui Sausaičiui. 4,9 km distancijoje su 26 kontroliniais punktais jis užėmė aukštą 4-ą vietą tarp 18 varžovų – 1 val. 1 min. 51 sek.

Ričardo Tėvelio auklėtinis 56 sek. pralaimėjo bronzą iškovojusiam vilniečiui Daumantui Kielai. Akivaizdžiai pranašiausias buvo kaunietis Kasparas Murėnas – 47 min. 15 sek., antrą vietą užėmė panevėžietis Tadas Mackevičius – 1 val. 0 min. 3 sek.

To paties amžiaus merginų varžybose (3,9 km, 20 KP) kovojo keturios „oklaipėdietės“.

Rugilė  Denisovaitė buvo devinta tarp 23 slidininkių – 1 val. 21 min. 40 sek., Eidvilė Tėvelytė – 11-ta – 1 val. 29 min. 54 sek., Beatričė Šimkutė – 14-ta – 1 val. 33 min. 25 sek. ir Patricija Kalvaitytė – 16-ta – 1 val. 40 min. 43 sek.

Nugalėtojos titulą iškovojusi panevėžietė Miglė Činčikaitė finišo liniją kirto per 45 min. 48 sek., sprinto rungties čempionė vilnietė Saulė Traubaitė sekmadienį buvo antra – 47 min. 24 sek. Bronza pasidabino šiaulietė Gintarė Gapšytė – 52 min. 10 sek.

Moterims teko judėti 5,7 km ir rasti 31 kontrolinį punktą. Tarp 36 dalyvių Reda Žalimienė užėmė 14-ą vietą – 1 val. 6 min. 30 sek., Ieva Baltriukaitė – liko 24-ta – 1 val. 18,38 sek.

Čempionės vardą iškovojusi vilnietė Judita Traubaitė užduotį įvykdė per 39 min. 25 sek. Sidabrą pelnė Ramunė Arlauskienė iš Raudondvario – 43 min. 56 sek., bronzą – vilnietė Gabrielė Andrašiūnienė  – 45 min. 43 sek. Išvakarėse šios prizininkės tokia pat tvarka išsirikiavo po sprinto rungties.