Kuo dažniau žaidžia – tuo geriau jaučiasi

Vėl į pergalių kelią stojęs, geromis rungtynių baigmėmis džiugina Klaipėdos „Neptūno–Akvaservis“ krepšininkai. Šeštadienį jaunieji uostamiesčio talentai namie palaužė panašaus amžiaus Vilniaus „Perlo–Energijos“ žaidėjus – 71:70.

Rungtynes geriau pradėjo „Ryto“ dubleriai, pelnę penkis taškus be atsako. Įpusėjus kėliniui, po Gabrieliaus Mažeikos dvitaškio, šeimininkai įsiveržė į priekį – 6:5. Antroje ketvirčio pusėje vyko atkakli kova, kurią taikliu dvitaškiu užbaigė klaipėdiečiai – 17:15.

Antrajame kėlinyje svečiai vėl išsiveržė į priekį. Žiūrovai kitapus ekranų sulaukė „Neptūno–Akvaservis“ šuolio 10:0 ir persvaros 29:20. Kiek vėliau komandoms apsikeitus sėkmingomis atakomis, krepšininkai išėjo atsipūsti šeimininkams pirmaujant 33:25.

Po ilgosios pertraukos vilniečiai greitai sumažino skirtumą iki taško, o sužaidus pusę ketvirčio rezultatas tapo lygus – 39:39. Svečiams vėl teko vytis klaipėdiečius, nes įsižaidė Nojus Mineikis. Jo tempiami klaipėdiečiai iki kėlinio pabaigos sugebėjo susigrąžinti 7 taškų pranašumą – 52:45.

Lemiamame ketvirtyje „Neptūnas–Akvaservis“, po Mintauto Mockaus dėjimo, įgijo dviženklį pranašumą – 60:50. Tačiau rankų nesudėjęs „Perlas–Energija“ likus žaisti puse minutės ištirpdė skirtumą iki 6 taškų. Negana to, vilniečiai, likus žaisti 16 sek., po taiklaus tritaškio, priartėjo iki 3 taškų.

N. Mineikiui, realizavus vieną baudą iš dviejų, o sostinės krepšininkams atsakius greitu tritaškiu, skirtumas iš viso liko vienas taškas. O dar buvo likę 11 sek. Pajūrio penketukas sugebėjo išsaugoti trapią persvarą 71:70.

Kas antrą dieną žaidę Simono Serapino pagavo ritmą. Per vieną savaitę iškovojo tris pergales per trejas rungtynes. Iš viso „Neptūno“ dubleriai laimėjo ketverias varžybas iš eilės ir su 9 pergalėmis (ir 13 pralaimėjimų) palypėjo į 10-ą vietą

„Neptūnas–Akvaservis“ – „Perlas–Energija“ 71:70 (17:15, 16:10, 19:20, 19:25).

„Neptūnas–Akvaservis“: N. Mineikis – 12, A. Sidarevičius – 11, P. Piekus, D. Romančenka, G. Mažeika, M. Vaitkus, L. Kreišmontas – po  8, M. Mockus, G. Leščiauskas – po 4.