2021 9 kovo

Su šešėliais geriausiai kovojo pajūrio karatė kovotojų armijos

cof_vivi

„Juodo diržo kelio-2021“ pirmenybėse įvairaus amžiaus kiokušin karatė mėgėjai nuotoliniu būdu rungtyniavo demonstruodami technikos (kata) elementus.

Dalyviai rungtyniavo prieš ekraną, kurio anapus buvę teisėjai vertino sportininkų meistriškumą.

Varžybų organizatoriai – Lietuvos kiokušin karatė federacijos atstovai suformavo tokią gausą dalyvių grupę, kad medaliais iš dangaus ne krapnojo, o liūtimi pylė.

Vien Klaipėdos regiono „Shodan“ pajėgos iškovojo 205 medalius – 47 aukso, 72 sidabro ir 86 bronzos. Federacija turės samdyti sunkvežimį, kad atvežtų į uostamiestį klaipėdiečių iškovotus medalius.

O kur dar „Okinavos“ narių siausmas. Jie pagal iškovotas prizines vietas užėmė antrąją vietą. Dianos Mačiūtės gvardija iškovojo 31 aukso, 8 sidabro ir 3 bronzos žetonus.

Viduržiemį atgijo Anos Balaklijec klubas „Galaktika A“. Trečiojo Klaipėdos klubo sportininkai pagal medalių įskaita užėmė aukštą ketvirtą vietą tarp 20 komandų: 6 aukso, 4 sidabro, 1 bronzos medalis.

Tad pirmajame ketvertuke net trys uostamiesčio komandos. To „Klaipėdos sportas“ neprisimena. O štai dar vienas miesto klubas „Tensho“ miega žiemos miegu – nedalyvavo žygyje juodo diržo keliu.

Lietuvos kiokušin karatė kata nuotolinių varžybų „Juodo diržo kelias–2021“ prizininkai

Berniukai iki 10 m. (6 kiu)

1. Jonas Kurila („Budora“; Vilnius)

2. Donatas Šaulys („Budora“; Vilnius)

3. Emilis Burdinas („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 10 m. (6 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Matas Ruzgys („Aru“; Ukmergė)

2. Aistis Švedas („Shodan“; Klaipėda)

3. Justinas Bružas („Atemi“; Vilnius)

Berniukai iki 10 m. (6 kiu) (2-a papildoma grupė)

1. Gintautas Saveika („Okinava“; Klaipėda)

2. Elijas Zavertas („Shodan“; Klaipėda)

3. Domantas Jarmalavičius („Budora“; Vilnius)

Mergaitės iki 9 m. (10 kiu)

1. Eva Jundulaitė („Shodan“; Klaipėda)

2. Alicija Račkauskaitė („Shodan“; Klaipėda)

3. Kotryna Valančiūtė („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 9 m. (9 kiu)

1. Amelija Riepšaitė („Sostinė“; Vilnius)

2. Lėja Mendelytė („Shodan“; Klaipėda)

3. Emilija Nomgaudė („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 9 m. (7 kiu, 8 kiu)

1. Joana Visakavičiūtė („Shodan“; Klaipėda)

2. Kamilė Ilgaudaitė („Shodan“; Klaipėda)

3. Gabrielė Skačkauskaitė („Takas“; Anykščiai)

Mergaitės iki 9 m. (9 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Urtė Žukauskaitė („Sostinė“; Vilnius)

2. Olivija Butkevič („Atemi“; Vilnius)

3. Smiltė Ubytė („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 9 m. (9 kiu) (2-a papildoma grupė)

1. Milda Pečeliūnaitė („Sostinė“; Vilnius)

2. Elina Liaugaudaitė („Okinava“; Klaipėda)

3. Greta Vaitekūnaitė („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 9 m. (10 kiu)

1. Vilius Mingėla („Shodan“; Klaipėda)

2. Kasparas Klimkevičius („Shodan“; Klaipėda)

3. Aistis Stasiūnas („Takas“; Anykščiai)

Berniukai iki 9 m. (9 kiu)

1. Tomas Ilekis („Shodan“; Klaipėda)

3. Povilas Četvertakovas („Shodan“; Klaipėda)

3. Ąžuolas Gruzdys („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 9 m. (8 kiu)

1. Dovydas Laukineitis („Shodan“; Klaipėda)

2. Valentinas Adomaitis („Shodan“; Klaipėda)

3. Aronas Šileika („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 9 m. (7 kiu)

1. Kristupas Mikalauskis („Okinava“; Klaipėda)

2. Artas Rapalis („Okinava“; Klaipėda)

3. Ąžuolas Kaminskas („Stoikas“; Kaunas)

Berniukai iki 9 m. (10 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Ugnius Dambrauskas („Shodan“; Klaipėda)

2. Antanas Zorys („Shodan“; Klaipėda)

3. Matas Valančius („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 9 m. (10 kiu) (2-a papildoma grupė)

1. Jokūbas Meškauskas („Budora“; Vilnius)

2. Majus Masaitis („Shodan“; Klaipėda)

3. Kristupas Kazakevičius („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 9 m. (9 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Jokūbas Kondrotas („Stoikas“; Kaunas)

2. Emilis Dvarionas („Shodan“; Klaipėda)

3. Jonas Sinušas („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 9 m. (9 kiu) (2-a papildoma grupė)

1. Donatas Tomaševskis („Atemi“; Vilnius)

2. Rokas Markevičius („Shodan“; Klaipėda)

3. Augustas Zimkus („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 9 m. (9 kiu) (3-ia papildoma grupė)

1. Gediminas Saveika („Okinava“; Klaipėda)

2. Domantas Kėblis („Sostinė“; Vilnius)

3. Bernardas Overlingas („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 9 m. (9 kiu) (4-ta papildoma grupė)

1. Justas Mikalauskas („Shodan“; Klaipėda)

2. Kristupas Urbonas („Shodan“; Klaipėda)

3. Pranas Šimeliūnas („Sostinė“; Vilnius)

Berniukai iki 9 m. (9 kiu) (5-ta papildoma grupė)

1. Augustas Auksorius („Shodan“; Klaipėda)

2. Arnas Jundulas („Shodan“; Klaipėda)

3. Irmantas Raudonis („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 9 m. (9 kiu) (6-a papildoma grupė)

1. Sergejus Bykovas („Aru“; Ukmergė)

2. Edvinas Voitkevičius („Atemi“; Vilnius)

3. Danilas Ščegolis („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 9 m. (9 kiu) (7-a papildoma grupė)

1. Vytenis Bernotas („Shodan“; Klaipėda)

2. Gustas Serepinas („Shodan“; Klaipėda)

3. Leonardas Augustas Kliučininkas („Osu“; Kaunas)

Berniukai iki 9 m. (9 kiu) (8-a papildoma grupė)

1. Artiomas Suckelis („Atemi“; Vilnius)

2. Edvinas Jokužys („Shodan“; Klaipėda)

3. Saulius Januška („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 9 m. (9 kiu) (9-a papildoma grupė)

1. Kristupas Juodaitis („Shodan“; Klaipėda)

2. Herkus Overlingas („Shodan“; Klaipėda)

3. Žygis Kavaliauskas („Stoikas“; Kaunas)

Berniukai iki 9 m. (9 kiu) (10-a papildoma grupė)

1. Paulius Girdvainis („Sostinė“; Vilnius)

2. Kamilis Volodkovičius („Atemi“; Vilnius)

3. Aivaras Burdulis („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 9 m. (9 kiu) (11-a papildoma grupė)

1. Bernardas Zavackis („Budora“; Vilnius)

2. Benas Bernikas („Shodan“; Klaipėda)

3. Justas Ulozas („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 9m. (8 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Edgaras Adomavičius („Shodan“; Klaipėda)

2. Leonardas Vitulskis („Budora“; Vilnius)

3. Vakaris Daudžvardis („Budora“; Vilnius)

Berniukai iki 9 m. (8 kiu) (2-a papildoma grupė)

1. Dominykas Butkus („Sostinė“; Vilnius)

2. Erikas Adomavičius („Shodan“; Klaipėda)

3. Domantas Jaruckis („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 11 m. (10 kiu)

1. Andrėja Mockutė („Shodan“; Klaipėda)

2. Gustė Aukščiūnaitė („Osu“; Kaunas)

3. Grasilė Kasnauskytė („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 11 m. (6 kiu)

1. Sandra Juodaitytė („Shodan“; Klaipėda)

2. Barbora Latakė („Shodan“; Klaipėda)

3. Paulina Bubnytė („Atemi“; Vilnius)

Berniukai iki 11 m. (5 kiu)

1. Deimantas Buivydas („Shodan“; Klaipėda)

2. Kipras Skebas („Atemi“; Vilnius)

3. Kipras Venckus („Oriens“; Kaunas)

Berniukai iki 11 m. (10 kiu)

1. Matas Adomaitis („Energija“; Akmenės r.)

2. Kristijonas Diržininkas („Sostinė“; Vilnius)

3. Aurimas Žutautas („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 11 m. (5 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Vykintas Kubilius („Shodan“; Klaipėda)

2. Emilis Braziulis („Stoikas“; Kaunas)

3. Pijus Skebas („Atemi“; Vilnius)

Berniukai iki 10 m. (10 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Einoras Kuprys („Energija“; Akmenės r.)

2. Deimenas Nikelis („Energija“; Akmenės r.)

3. Evaldas Vingis („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 10 m. (9 kiu)

1. Viltė Valančauskaitė („Okinava“; Klaipėda)

2. Medeina Bėrontaitė („Shodan“; Klaipėda)

3. Mėta Krasauskaitė („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 10 m. (8 kiu)

1. Elžbieta Mačuolytė („Budora“; Vilnius)

2. Ana Merkelytė („Shodan“; Klaipėda)

3. Elzė Vilimaitė („Budora“; Vilnius)

Mergaitės iki 10 m. (7 kiu)

1. Elija Celiščeva („Shodan“; Klaipėda)

2. Milana Tagijeva („Galaktika A“; Klaipėda)

3. Neda Liepa Galdikaitė („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 10 m. (9 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Urtė Griciūtė („Shodan“; Klaipėda)

2. Melita Mečiūtė („Dao“; Kuršėnai)

3. Ema Bučinskaitė („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 10 m. (9 kiu) (2-a papildoma grupė)

1. Urtė Mikučiauskaitė („Tornadas“; Marijampolė)

2. Evilija Grubliauskaitė („Shodan“; Klaipėda)

3. Ūla Bražukaitė („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 10 m. (9 kiu) (3-ia papildoma grupė)

1. Adriana Perepečkaitė („Sakura“; Vilnius)

2. Silvija Juchnevič („Atemi“; Vilnius)

3. Gintarė Norvaišaitė („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 10 m. (9 kiu)

1. Augustas Sargūnas („Takas“; Anykščiai)

2. Matas Astrauskas („Shodan“; Klaipėda)

3. Germantas Žilys („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 10 m. (8 kiu)

1. Aras Barzdžius („Shodan“; Klaipėda)

2. Matas Morkevičius („Budora“; Vilnius)

3. Jonas Blažys („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 10 m. (7 kiu)

1. Vytautas Sadauskas („Okinava“; Klaipėda)

2. Leonas Alčauskas („Shodan“; Klaipėda)

3. Ruslanas Pivenas („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 10 m. (9 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Danielius Baranovskis („Sakura“; Vilnius)

2. Paulius Grauslys („Shodan“; Klaipėda)

3. Gintaras Jančiauskas („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 10 m. (9 kiu) (2-a papildoma grupė)

1. Emilijus Bliznikas („Sakura“; Vilnius)

2. Gintaras Jonaitis („Galaktika A“; Klaipėda)

3. Adrijus Kazragys („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 10 m. (9 kiu) (3-ia papildoma grupė)

1. Aleksejus Šlemenis („Galaktika A“; Klaipėda)

2. Aistis Grušauskas („Budora“; Vilnius)

3. Erikas Kaščionis („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 10 m. (9 kiu) (4-a papildoma grupė)

1. Vilius Raveckis („Galaktika A“; Klaipėda)

2. Nikas Ivoška („Shodan“; Klaipėda)

3. Gustas Gruška („Sostinė“; Vilnius)

Berniukai iki 10 m. (9 kiu) (5-a papildoma grupė)

1. Lukas Žeimys („Atemi“; Vilnius)

2. Dominykas Tarvydas („Shodan“; Klaipėda)

3. Armandas Graželis („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 10 m. (8 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Deividas Čepukas („Okinava“; Klaipėda)

2. Ignas Satkevičius („Budora“; Vilnius)

3. Joris Guzas („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 10 m. (8 kiu) (2-a papildoma grupė)

1. Henrikas Toleikis („Okinava“; Klaipėda)

2. Kajus Kasperavičius („Shodan“; Klaipėda)

3. Domas Venckus („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 10 m. (7 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Orestas Purys („Galaktika A“; Klaipėda)

2. Rokas Stefanovičius („Budora“; Vilnius)

3. Kornelijus Gaina („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 10 m. (7 kiu) (2-a papildoma grupė)

1. Tautvydas Salys („Shodan“; Klaipėda)

2. Arminas Jablonskis („Budora“; Vilnius)

3. Šarūnas Žukauskas („Sostinė“; Vilnius)

Berniukai iki 10 m. (7 kiu) (3-ia papildoma grupė)

1. Justas Nemanius („Tornadas“; Marijampolė)

2. Aras Gustaitis („Stoikas“; Kaunas)

3. Markas Budrys („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 10 m. (7 kiu) (4-a papildoma grupė)

1. Naglis Ramonas („Shori“; Kaunas)

2. Eimutis Palubinskas („Shodan“; Klaipėda)

3. Jonas Rymašas („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 10 m. (8 kiu) (3-ia papildoma grupė)

1. Artiomas Kosmakovas („Shodan“; Klaipėda)

2. Deimonas Drungilas („Shodan“; Klaipėda)

3. Domas Vavilovas („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 10 m. (8 kiu) (4-a papildoma grupė)

1. Gordejus Vinogradovas („Galaktika A“; Klaipėda)

2. Linas Skališius („Shodan“; Klaipėda)

3. Rapolas Bakelis („Budora“; Vilnius)

Berniukai iki 14 m. (8 kiu)

1. Aras Vaičiūnas („Shodan“; Klaipėda)

2. Martynas Kumpis („Shodan“; Klaipėda)

3. Jokūbas Žulkus („Shin“; Vilnius)

Mergaitės iki 11 m. (10 kiu)

1. Orinta Beliukevičiūtė („Aru“; Ukmergė)

2. Austėja Fraitakaitė („Okinava“; Klaipėda)

3. Gabija Eičaitė („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 13 m. (7 kiu, 6 kiu)

1. Anastasija Šuravina („Galaktika A“; Klaipėda)

2. Vaiga Venckutė („Oriens“; Kaunas)

3. Alisija Davidson („Galaktika A“; Klaipėda)

Mergaitės iki 13 m. (3 kiu)

1. Gabrielė Šilaikaitė („Takas“; Anykščiai)

2. Austėja Beniušytė („Shodan“; Klaipėda)

3. Vesta Višniakovaitė („Stoikas“; Kaunas)

Mergaitės iki 13 m. (3 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Viltė Drungilaitė („Shodan“; Klaipėda)

2. Aušrinė Kalinauskaitė („Shin“; Vilnius)

3. Erika Majer („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 13 m. (7 kiu)

1. Dairidas Samoška („Okinava“; Klaipėda)

2. Tajus Petkevičius („Shodan“; Klaipėda)

3. Vytautas Vaitkus („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 13 m. (3 kiu)

1. Rokas Pipiras („Shodan“; Klaipėda)

2. Domantas Viskontas („Shodan“; Klaipėda)

3. Vytaras Rekus („Stoikas“; Kaunas)

Berniukai iki 13 m. (7 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Emilis Grikšas („Okinava“; Klaipėda)

2. Martynas Navickis („Shodan“; Klaipėda)

3. Justas Jonušas („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 13 m. (10 kiu, 9 kiu)

1. Bernardas Perminas („Okinava“; Klaipėda)

2. Damiras Tračukas („Budora“; Vilnius)

3. Jonas Kerulis („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 13 m. (3 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Dovydas Ūselis („Shodan“; Klaipėda)

2. Ronaldas Nikitinas („Takas“; Anykščiai)

3. Nojus Jurkaitis („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 12 m. (8 kiu)

1. Urtė Eigirdaitė („Okinava“; Klaipėda)

2. Ugnė Gustaitytė („Osu“; Kaunas)

3. Gabija Kalnaitytė („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 12 m. (9 kiu)

1. Austėja Kirklytė („Shodan“; Klaipėda)

2. Marija Tiutiunik („Shodan“; Klaipėda)

3. Emilija Kišonaitė („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 12 m. (9 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Livija Jurėnaitė („Okinava“; Klaipėda)

2. Karina Samulionytė („Shodan“; Klaipėda)

3. Ugnė Paulauskaitė („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 12 m. (9 kiu) (2-a papildoma grupė)

1. Deimantė Mockevičiutė („Shodan“; Klaipėda)

2. Esmilė Uščiauskaitė („Shodan“; Klaipėda)

3. Vanesa Beniulytė („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 12 m. (9 kiu) (3-ia papildoma grupė)

1. Elzė Sidarevičiūtė („Osu“; Kaunas)

2. Emilija Raveckytė („Galaktika A“; Klaipėda)

3. Adrija Adomaitytė („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 12 m. (4 kiu)

1. Jokūbas Šimelis („Osu“; Kaunas)

2. Ąžuolas Pusvaškis („Shodan“; Klaipėda)

3. Augustas Kiudulas („Energija“; Akmenės r.)

Berniukai iki 12 m. (4 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Grantas Veinbergeris („Energija“; Akmenės r.)

2. Neilas Zavertas („Shodan“; Klaipėda)

3. Tadas Vainutis („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 11 m. (7 kiu)

1. Ignė Mačiulytė(„Shori“; Kaunas)

2. Gabija Banytė („Shodan“; Klaipėda)

3. Liepa Pakalnytė („Budora“; Vilnius)

Mergaitės iki 11 m. (5 kiu)

1. Kamilė Einikytė („Shodan“; Klaipėda)

2. Kristina Mockutė („Shodan“; Klaipėda)

3. Angelina Beinarė („Budora“; Vilnius)

Mergaitės iki 11 m. (7 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Urtė Jonauskaitė („Okinava“; Klaipėda)

2. Goda Banytė („Shori“; Kaunas)

3. Beatričė Kučinskaitė („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 11 m. (5 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Barbora Pakalkaitė („Sostinė“; Vilnius)

2. Danielė Kruopytė („Atemi“; Vilnius)

3. Gabija Čapaitė („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 11 m. (9 kiu)

1. Vytenis Jurgelionis („Shodan“; Klaipėda)

2. Algirdas Gricius („Shodan“; Klaipėda)

3. Orestas Žeimys („Atemi“; Vilnius)

Berniukai iki 11 m. (8 kiu)

1. Eimantas Galdikas („Shodan“; Klaipėda)

2. Antanas Kirviala („Budora“; Vilnius)

3. Lukas Rubavičius („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 11 m. (7 kiu)

1. Edvardas Einikis („Shodan“; Klaipėda)

2. Augustas Kazanavičius („Okinava“; Klaipėda)

3. Jomantas Tebelškis („Budora“; Vilnius)

Berniukai iki 11 m. (6 kiu)

1. Danielis Rynkevičius („Atemi“; Vilnius)

2. Vilius Žiedelis („Sostinė“; Vilnius)

3. Olgerdas Vaitkus („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 11 m. (9 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Markas Gaidukas („Okinava“; Klaipėda)

2. Justas Butkus („Shodan“; Klaipėda)

3. Vytautas Raudonis („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 11 m. (9 kiu) (2-a papildoma grupė)

1. Augustas Apanavičius („Tornadas“; Marijampolė)

2. Ainis Markaitis („Budora“; Vilnius)

3. Nedas Višniauskas („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 11 m. (9 kiu) (3-ia papildoma grupė)

1. Matas Jaugelis („Shodan“; Klaipėda)

2. Neitas Buožinis („Aru“; Ukmergė)

3. Armandas Čižauskas („Okinava“; Klaipėda)

Berniukai iki 11 m. (9 kiu) (4-a papildoma grupė)

1. Dionisis Kalimanas („Shodan“; Klaipėda)

2. Simas Staponkus („Sostinė“; Vilnius)

3. Herkus Vaivada („Budora“; Vilnius)

Berniukai iki 11 m. (7 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Žygimantas Vaičikauskas („Shodan“; Klaipėda)

2. Jakubas Grinevičius („Atemi“; Vilnius)

3. Arminas Jauga („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 11 m. (7 kiu) (2-a papildoma grupė)

1. Balys Balčiūnas („Okinava“; Klaipėda)

2. Edvardas Celiščevas („Shodan“; Klaipėda)

3. Mantas Zalepūga („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 11 m. (7 kiu) (3-ia papildoma grupė)

1. Jokūbas Jundulas („Shodan“; Klaipėda)

2. Matas Litvinas („Shodan“; Klaipėda)

3. Rokas Kubilius („Tornadas“; Marijampolė)

Berniukai iki 11 m. (6 kiu) (2-a papildoma grupė)

1. Matas Juškevičius („Shori“; Kaunas)

2. Andrejus Pocelujevas („Galaktika A“; Klaipėda)

3. Karolis Šlima („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 11 m. (6 kiu) (3-ia papildoma grupė)

1. Armandas Steponkus („Sostinė“; Vilnius)

2. Bartolomėjus Učkuronis („Toshi“; Vilnius)

3. Džiugas Zalepūga („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 13 m. (4 kiu)

1. Andrėja Gigaitė („Shodan“; Klaipėda)

2. Rugilė Krajinskiatė („Shodan“; Klaipėda)

3. Gabija Kniežaitė („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 13 m. (4 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Milda Petrova („Shodan“; Klaipėda)

2. Nikol Kolomojec („Shodan“; Klaipėda)

3. Natalija Vitkutė („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 12 m. (7 kiu)

1. Urtė Kaniavaitė („Okinava“; Klaipėda)

2. Saulė Gabija Rakauskaitė („Shodan“; Klaipėda)

3. Urtė Gedgaudaitė („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 12 m. (5 kiu)

1. Elvina Barsteigaitė („Okinava“; Klaipėda)

2. Danielė Grigaliūnaitė („Stoikas“; Kaunas)

3. Deiva Sudintaitė („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 12 m. (9 kiu)

1. Lukas Lankutis („Shodan“; Klaipėda)

2. Nojus Verbliugevičius („Shodan“; Klaipėda)

3. Kajus Remeikis („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 12 m. (5 kiu)

1. Patrykas Palkovskis („Atemi“; Vilnius)

2. Emilis Diržininkas („Shodan“; Klaipėda)

3. Jegoras Bakumas („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 12 m. (6 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Arijus Gliaudelis („Sostinė“; Vilnius)

2. Edvardas Tyškevičius („Atemi“; Vilnius)

3. Gediminas Vaitkus („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 12 m. (9 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Ernestas Šakalys („Okinava“; Klaipėda)

2. Modestas Giedras („Shodan“; Klaipėda)

3. Laurynas Butkevičius („Shodan“; Klaipėda)

Mergaitės iki 16 m. (5 kiu)

1. Rasa Šeškauskaitė („Okinava“; Klaipėda)

2. Ula Gaubė („Shodan“; Klaipėda)

3. Martina Fuduli („Toshi“; Vilnius)

Mergaitės iki 13 m. (8 kiu)

1. Martina Gurinovaitė („Shodan“; Klaipėda)

2. Goda Paulauskaitė („Shodan“; Klaipėda)

3. Rimgailė Rimkutė („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 13 m. (6 kiu)

1. Tauras Aidukas („Okinava“; Klaipėda)

2. Martynas Pranauskas („Shodan“; Klaipėda)

3. Eivinas Koroliovas („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 13 m. (5 kiu)

1. Benediktas Šemeklis („Osu“; Kaunas)

2. Eimantas Vaškevičius („Shodan“; Klaipėda)

3. Matas Daukintis („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 13 m. (4 kiu)

1. Herkus Zibalis („Okinava“; Klaipėda)

2. Simas Kazalauskas („Energija“; Akmenės r.)

3. Titas Česnauskas („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 13 m. (6 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Justas Kurelaitis („Shori“; Kaunas)

2. Tautvydas Pakeltis („Sostinė“; Vilnius)

3. Danas Jonas Ramonas („Okinava“; Klaipėda)

Berniukai iki 13 m. (5 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Emilijus Stoncelis („Okinava“; Klaipėda)

2. Nojus Mikuckis („Shodan“; Klaipėda)

3. Liutauras Rumovskis („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 13 m. (4 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Lukas Akmenskas („Okinava“; Klaipėda)

2. Matas Stefanovičius („Budora“; Vilnius)

3. Justinas Sadzevičius („Toshi“; Vilnius)

Merginos iki 16 m. (8 kiu, 7 kiu)

1. Urtė Banytė („Shori“; Kaunas)

2. Asta Vitkauskaitė („Oriens“; Kaunas)

3. Skirmantė Mačernytė („Shodan“; Klaipėda)

Vaikinai iki 16 m. (7 kiu, 6 kiu)

1. Emilijus Latakas („Shodan“; Klaipėda)

2. Augustas Rimkus („Shodan“; Klaipėda)

3. Motiejus Vansevičius („Budora“; Vilnius)

Vaikinai iki 16 m. (7 kiu, 6 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Arsenijus Djakovas („Okinava“; Klaipėda)

2. Ignas Simonavičius („Shodan“; Klaipėda)

3. Kazimieras Samsonovas („Shodan“; Klaipėda)

Merginos iki 14 m. (3 kiu)

1. Benita Kučinskaitė („Shodan“; Klaipėda)

2. Deimantė Domeikytė („Shodan“; Klaipėda)

3. Auksė Tamulevičiūtė („Ichiban“; Kaunas)

Mergaitės iki 14 m. (3 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Kamilė Kurlinkutė („Shodan“; Klaipėda)

2. Gerda Tėvelytė („Shodan“; Klaipėda)

3. Ula Zemeckytė („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 14 m (3 kiu)

1. Julius Antonovičius („Shodan“; Klaipėda)

2. Ąžuolas Valčiukas („Shodan“; Klaipėda)

3. Airidas Tarnys („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 14 m. (5 kiu, 4 kiu)

1. Paulius Zibalis („Okinava“; Klaipėda)

2. Ignas Mažeika („Okinava“; Klaipėda)

3. Kipras Mejeris („Shodan“; Klaipėda)

Berniukai iki 14 m. (3 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Timofejus Fiodorovas („Shodan“; Klaipėda)

2. Povilas Mačiuitis („Shodan“; Klaipėda)

3. Erikas Andrijauskas („Shodan“; Klaipėda)

Vaikinai iki 18 m. (4 kiu)

1. Deividas Kairys („Okinava“; Klaipėda)

2. Raigardas Sąlyga („Dao“; Kuršėnai)

3. Dmitrijus Agafonovas  („Okinava“; Klaipėda)

Vaikinai iki 18 m. (2 kiu)

1. Emilijus Stankevičius („Budora“; Vilnius)

2. Gustas Razma („Okinava“; Klaipėda)

3. Julius Simonovičius („Dao“; Kuršėnai)

Vaikinai iki 18 m. (2 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Nikas Kvasys („Okinava“; Klaipėda)

2. Domantas Norkus („Budora“; Vilnius)

3. Haroldas Stanevičius („Stoikas“; Kaunas)

Vaikinai iki 18 m. (2 kiu) (2-a papildoma grupė)

1. Enrikas Puceta („Okinava“; Klaipėda)

2. Martinas Kumpis(„Shodan“; Klaipėda)

3. Vakaris Kaveckas („Dao“; Kuršėnai)

Merginos iki 16 m. (9 kiu)

1. Ana Cekmariova („Shodan“; Klaipėda)

2. Deimantė Šileikaitė („Shodan“; Klaipėda)

3. Karina Zinčenko („Shodan“; Klaipėda)

Merginos iki 16 m. (3 kiu, 2 kiu)

1. Viltė Bajarūnaitė („Stoikas“; Kaunas)

2. Vilgailė Mališkaitė(„Shodan“; Klaipėda)

3. Urtė Saunoriūtė („Shodan“; Klaipėda)

Merginos iki 16 m. (3 kiu, 2 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Giedrė Senikaitė („Osu“; Kaunas)

2. Živilė Bružaitė („Shodan“; Klaipėda)

3. Erika Petrikaitė („Shodan“; Klaipėda)

Vaikinai iki 16 m. (3 kiu)

1. Tautvydas Rutė („Okinava“; Klaipėda)

2. Ignas Asejevas („Shin“; Vilnius)

3. Nedas Mockus („Shodan“; Klaipėda)

Merginos iki 17 m. (3 kiu, 2 kiu)

1. Ugnė Kniežaitė („Shodan“; Klaipėda)

2. Kornelija Česnakaitė („Shodan“; Klaipėda)

3. Kotryna Risto („Stoikas“; Kaunas)

Merginos iki 17 m. (3 kiu, 2 kiu) (1-a papildoma grupė)

1. Greta Intaitė („Shodan“; Klaipėda)

2. Kornelija Klastaitytė („Shodan“; Klaipėda)

3. Valerija Žukova („Energija“; Akmenės r.)

Merginos iki 18 m. (1 kiu)

1. Martyna Simanonytė („Takas“; Anykščiai)

2. Žana Novikova („Okinava“; Klaipėda)

3. Marija Sekunda („Shodan“; Klaipėda)

Vaikinai iki 18 m. (1 kiu)

1. Matas Jonauskas („Shodan“; Klaipėda)

2. Sergejus Dregvalis („Okinava“; Klaipėda)

3. Lukas Neimantas („Dao“; Kuršėnai)

Moterys (9 kiu, 8 kiu)

1. Aleksandra Davidson („Galaktika A“; Klaipėda)

2. Eglė Ilekytė („Shodan“; Klaipėda)

3. Vita Vaitkienė („Shodan“; Klaipėda)

Moterys (4 kiu, 3 kiu, 2 kiu)

1. Eglė Lukšė („Okinava“; Klaipėda)

2. Radvilė Bendžiūtė (Kumite“; Jurbarkas)

3. Jurgita Spaičienė („Stoikas“; Kaunas)

Vyrai (10 kiu, 6 kiu, 3 kiu)

1. Gedas Lukšas („Okinava“; Klaipėda)

2. Ramūnas Žimantas („Energija“; Akmenės r.)

3. Gediminas Šemeklis („Osu“; Kaunas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *