Be lyderių žaidę „Neptūno“ dubleriai pralaimėjo Telšiuose

Klaipėdos „Neptūnas–Akvaservis“, nė karto nepirmavęs, kapituliavo Nacionalinės krepšinio lygos čempionato susitikime su „Telšių“ komanda 52:67.

Į Žemaitijos sostinę uostamiesčio ekipa išvyko be dviejų lyderių – Nojaus Mineikio ir Adomo Sidarevičiaus, tądien pakviestų į „Neptūno“ pagrindinę komandą žaisti su Alytaus „Dzūkija“.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Telšiai“ – 4:0. Po Gedimino Leščiauskio dvitaškio rezultatas tapo lygus – 4:4. Ši lygybė rungtynėse buvo pirmoji ir paskutinė.

Klaipėdiečio Ryčio Vaišvilos vadovaujami telšiškiai buvo nuolat priekyje, tačiau žemaičiams ant kulnų lipę pajūrio krepšininkai neleido nusiraminti. Vos „Telšių“ penketukas nutoldavo, Simono Serapino auklėtiniai vėl juos pavydavo. Įpusėjus antrajam kėliniui namie žaidę telšiškiai buvo priekyje vos 26:24.

Tačiau prie didžiąją pertrauką vėl suaktyvėję žemaičiai, nutolo 7 taškais – 35:28.

15 min. pauzė „Neptūno–Akvaservis“ vaikinams buvo nenaudinga. Per septynias trečiojo kėlinio minutes jie pelnė vos 4 taškus. Tuo pasinaudoję „Telšiai“ po trijų kėlinių pirmavo 19 taškų persvara – 55:36.

Likusios dešimt minučių buvo tik formalumas.

„Telšiai“ – „Neptūnas–Akvaservis“ 67:52 (19:14, 16:14, 20:8, 12:16).

„Neptūnas-Akvaservis“: M. Vaitkus – 10, L. Kreišmontas – 8, G. Mažeika – 7, G. Leščiauskas, P. Piekus – po 6, D. Romančenka  – 5, M. Mockus, J. Maceikis – po 4, K. Zikas – 2.