2024 25 balandžio

„Knašiukai“ lyderiams priešinosi tris kėlinius

Regionų krepšinio lygos B diviziono A grupėje aštuntą pralaimėjimą patyrė uostamiesčio „VKKM–Neptūno“ ekipa, 64:86 Jurbarke pralaimėjusi grupės lyderiams „Jurbarko“ krepšininkams.

Šeimininkai nuo pirmųjų minučių pradėjo diktuoti sąlygas – 8:2, 13:5. „Knašiukai“ atsakę septyniais sausais taškais, likus iki kėlinio pabaigos 3 min. 26 sek., sušvelnino skirtumą iki 12:13.

Per likusį ketvirčio laiką uostamiesčio krepšininkai lipo ant kulnų varžovams, tačiau nė karto neišlygino rezultato.

Užtat antrajame kėlinyje ne tik pavijo jurbarkiečius, bet ir persvėrė rezultatą – 25:22. Negana to, klaipėdiečiai liūtą už ūsų tampė daug kartų – 29:26, 33:30, 34:32.

Tolesni įvykiai neteikė džiaugsmo „knašiukų“ gerbėjams – „Jurbarkas“ pelnė 10 taškų iš eilės ir jau atitolo 42:34.

Po pertraukos dar kurį laiką „Neptūno“ dublerių dubleriai kabinosi už šiaudo, buvo sušvelninę skirtumą iki 42:46. Dar kartą pajūrio taikliarankiai suteikė vilties priartėję 51:57. Lyderiai – negailestingi: jie iš karto į tai atsakė 5 šūvių salve ir nuramino situaciją – 62:51.

Įvykių ketvirtajame kėlinyje neverta komentuoti. Tiesiog dešimties minučių rezultatas 22:9 kalba pats už save.

Jaunieji klaipėdiečiai nuleido rankas, iškėlė baltą vėliavą – 64:86.

Klaipėdiečiams daugiausia taškų pelnė Kornelijus Zikas – 15, Edvinas Narkus – 12.

„Jurbarkas“ – „VKKM–Neptūnas“ 86:64 (19:18, 23:18, 22:19, 22:9).

„VKKM–Neptūnas“: K. Zikas – 15, E. Narkus – 12, M. Staponas – 7, D. Momkus – 6, A. Brazauskas, R. Šakaitis, E. Stulpinas – 5, K. Keinys – 4, M. Pronskus, K. Petraitis – 2, K. Leščiauskas – 1.