2024 23 balandžio

Žemaičiams pralaimėta ir antrą kartą

Klaipėdos „Neptūnas–Akvaservis“ savaitės laikotarpyje antrą sykį kapituliavo po mūšių su Telšių „Telšių“ penketuku.

Vasario 9-ąją olimpinio prizininko Ryčio Vaišvilos auklėtiniai Žemaitijos sostinėje „Neptūno“ dubleriams iškaršė kailį 67:52, šeštadienį telšiškiai pakartojo sėkmę, laimėję tokiu pat skirtumu – 74:59. Antrosiose rungtynėse tarp klaipėdiečių nebuvo lyderių – Nojaus Mineikio ir Adomo Sidarevičiaus, pakviestų į pagrindinę „Neptūno“ komanda dalyvauti Karaliaus Mindaugo taurės turnyro baigiamojoje stadijoje.

Pajūrio jaunuoliai rungtynes pradėjo aukštu tempu. Tai leido įgyti 4 taškų pranašumą. Tačiau „Telšių“ krepšininkai greitai išlygino rezultatą, o kėlinį baigė pirmaudami rezultatu 19:13.

Antrajame ketvirtyje „Neptūnas–Akvaservis“ per pirmąsias penkias minutes pelnė vos tris taškus. Tuo pasinaudoję „Telšiai“ susikrovė dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki kėlinio pabaigos – 41:26.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai sugebėjo sumažinti skirtumą iki 6 taškų, tačiau tris tritaškius pataikę telšiškiai kėlinį baigė turėdami 11 taškų – 60:49.

Lemiamame ketvirtyje „Telšiai“ spurtavo 12:1 ir įpusėjus kėliniui įgijo rekordinę 22 taškų persvara.

„Neptūnas–Akvaservis“ – Telšių „Telšiai“ – 59:74 (13:19, 13:22, 23:19, 10:14).

„Neptūnas–Akvaservis“: Mintautas Mockus – 10,Matas Vaitkus – 9, Gabrielius Mažeika, Dovydas Romančenka – 8, Lukas Kreišmontas – 7, Justas Maceikis – 6, Gediminas Leščiauskas – 5, Petras Piekus – 4, Aringas Brazauskas – 2.