2024 20 balandžio

Iš ankstesnės dygliuotos „Ūlos“ liko tik prisiminimas

Svarbią pergalę Lietuvos vyrų 1-osios lygos rankinio čempionate iškovojo Klaipėdos „Viesulo–Dragūno“ ekipa, savo salėje lengvai įveikusi Varėnos „Ūlos“ rankininkus – 42:23.

Nuo pirmųjų minučių šeimininkai susuko dzūkams galvas – 5:1, 9:2, 12:3. Svečiai atsitokėjo antroje pirmojo kėlinio pusėje, kai Gintaro Cibulskio kariauna spėjo įgyti 11 įvarčių pranašumą – 15:4.

Ėmę rezultatyviau atakuoti, „Ūlos“ žaidėjai sustabdė didėjusį skirtumą.

Po 30 min. švieslentėje žibėjo atsakymas kas laimės – 24:13.

Dar vieno skirtumo šuolio sulaukta antrajam kėliniui įpusėjus, kai „Dragūno“ dubleriai laimėjo tarpsnį 8:1 ir nuo varėniškių nutolo 20 įvarčių – 38:18.

Po devynerių rungtynių vos 1 tašką turinti „Ūla“, akivaizdu, išgyvena ne geriausius laikus, į uostamiestį atvyko turėdama vos du atsarginius rankininkus. O anksčiau šalies pajėgiausių komandų lygoje žaidęs Varėnos klubas buvo rakštis kiekvienam klubui, ypač, kai reikėdavo žaisti Dzūkijoje.

Pajūrio rankininkai turi 12 taškų po 10 susitikimų ir dviem atsilieka nuo pirmaujančių „Molėtų“.

„Viesulas–Dragūnas“ – „Ūla“ – 42:23 (24:13).

„Viesulas–Dragūnas“: Tomas Drakšas – 7, Tomas Valentukevičius, Ignas Savičius, Edvinas Aidukonis – po 5, Orestas Biknius, Laurynas Dačkauskas – po 4, Ramojus Mažrimas – 3, Stepanas Šramkovas, Justas Čėsna, Edvinas Bručkus – po 2, Rokas Palskys, Erikas Ivanauskas, Nojus Vaičikauskas – po 1.