2024 20 balandžio

Reguliarusis čempionatas baigtas negarbingu pralaimėjimu

„Neptūnas–Akvaservis“ Nacionalinės krepšinio lygos reguliarųjį čempionatą baigė triuškinamu pralaimėjimu Jonavoje. „CBet“ ekipa klaipėdiečiams iškaršė kailį 30 taškų skirtumu – 96:66.

Lygus rezultatas buvo du kartus – pradėjus žaisti (0:0) ir po to, kai Nojus Mineikis tritaškiu atsakė į pirmąsias šeimininkų atakas – 3:3.

Čempionato lyderiams tai, matyt, nepatiko, jie surengė atakų škvalą, pelnė 14 taškų iš eilės – 17:3. Tokį skirtumą uostamiesčio vyrukams pavyko „įšaldyti“ ir jis pirmosios pertraukėlės nekilo.

Nauji vėjai arenoje ėmė siausti prasidėjus antrajam ketvirčiui. Įpusėjus kėliniui jonaviečiai turėjo 26 taškų persvarą – 49:23, kuri prieš didžiąją pertrauką buvo ūgtelėjusi iki 58:30.

Po pirmosios rezultatyvios šeimininkų atakos paskutiniame kėlinyje, ekipas skyrė nepadorus – 38 taškų skirtumas – 86:48.

Akivaizdu, kad „CBet“ krepšininkai, laikydamiesi kilnaus žaidimo principo – nepelnyti 100 taškų, sumažino apsukas ir per likusias devynias minutes surinko 10 taškų.

Po reguliaraus čempionato „Neptūnas–Akvaservis“ turi 10 pergalių ir 18 pralaimėjimų. Klaipėdiečiai užėmė 12-ąją vietą ir atkrentamųjų varžybų etapą pradės su penktą vietą užimsiančia komanda. Šioje pozicijoje greičiausiai liks Kauno „Žalgirio-2“ penketukas.