2024 23 balandžio

Po autsaiderių mūšio linksmesnės buvo klaipėdietės

Klaipėdos „Viesulo–Dragūno“ komanda , namie 30:19 nugalėjusi „Molėtų“ septynetuką, nudžiugino antrąja pergalę Lietuvos moterų rankinio čempionate.

5-ąją min. viešnios buvo priekyje 3:2, tačiau tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kai aukštaitės buvo išsiveržusios į priekį.

Penkių įvarčių serija padėjo uostamiesčio ekipai įgyti keturių įvarčių persvarą. 14-ąją min. Daivos Pakulienės auklėtinės turėjo dar didesnį pranašumą – 10:4, o 20-ąją min. – 12:5. Likus iki pertraukos penkioms minutėms, pajūrio merginos pradėjo pirmiau laiko ilsėtis. Tuo pasinaudojusios molėtiškės pelnė keturis įvarčius ir priartėjo iki 10:14.

Į visus klausimus buvo atsakyta prasidėjus antrajai daliai. Laimėjusios tarpsnį 8:2, „Viesulo–Dragūno“ rankininkės nutolo dviženkliu skirtumu – 22:12.

55-ąją min. ekipas skyrė 11 įvarčių. Toks santykis išliko ir nuaidėjus finalinei sirenai.

Iškovojusios pergalę ir iš viso turėdamos 4 taškus, klaipėdietės pakilo į šeštą vietą tarp aštuonių komandų.

„Viesulas–Dragūnas“ – „Molėtai“ – 30:19 (14:10).

„Viesulas–Dragūnas“: Dovilė Mižutytė – 6, Donata Mikaitytė, Austėja Rimkutė – po 5, Mireta Rutytė – 4, Elizabeta Klapčiukaitė – 3, Vanesa Grišmanauskaitė, Fausta Abrutytė, Aušra Stroputė – po 2, Skirmantė Pociutė – 1.