2024 27 liepos

Iš Plungės LCC TU ekipai nepavyko parvežti pergalės

Klaipėdos LCC Tarptautinio universiteto penketukui savaitgalį nepavyko laimėti abejų Regionų krepšinio lygos A diviziono čempionato rungtynių. Penktadienį įveikę Kauno VDU studentus 71:60, šeštadienį „briedžiai“ kapituliavo Plungėje, 62:81 pralaimėję „Olimpui“.

Rungtynėse su legendine Plungės komanda uostamiesčio studentai nuo pirmųjų minučių atsiliko – 5:12, 8:20. Varžybos priminė katės žaidimą su pele. LCC TU krepšininkams priartėjus, žemaičiai vėl spustelėdavo į priekį. Įpusėjus antrajam kėliniui ekipas skyrė vos 4 taškai – 26:30, tačiau labiau sušvelninti skirtumo plungiškiai neleido.

Dar vienas klaipėdiečių šturmas buvo surengtas trečiajame kėlinyje. Esant rezultatui 38:49, pajūrio taikliarankiai pelnė 10 „sausų“ taškų ir kone pasiekė varžovus – 48:49. Žemaičiai sukruto. O to pasekmė – vėl atstatytas buvęs skirtumas 63:52.

Paskutiniame ketvirtyje Jurgio Petrausko auklėtiniai vėl surengė išsigelbėjimo operaciją, tačiau ji buvo sustabdyta ties 5 taškų skirtumu – 58:63, 60:65. Tuo metu „Olimpo“ iš eilės pelnyti aštuoni taškai visiškai nulėmė susitikimo baigtį.