Klaipėdos vaikinai mūšyje su aukštaičiais šventė pergalę

„Dragūno“ dubleriai, Klaipėdoje 37:26 lengvai pranokę Pasvalio „Kuranos“ rankininkus, šventė septintą pergalę Lietuvos vyrų 1-osios lygos rankinio čempionate.

Gintaro Cibulskio auklėtiniai jautį už ragų griebė nieko nelaukdami – 6:2, 11:3.

Įpusėjus kėliniui ir klaipėdiečiams pirmaujant 13:4, svečiai įsidrąsino – pelnė keturis įvarčius iš eilės. Kažko panašaus reikėjo tikėtis, nes strategas žaisti stengėsi suteikti progų visiems jaunuoliams, rungtynių protokole buvusių net 16.

Dar apsikeitę įvarčiais, rankininkai sulaukė pertraukos. Švieslentėje žibėjo „Viesulą–Dragūną“ džiuginęs rezultatas – 18:11.

Antro kėlinio pradžia priminė pirmąsias akistatos minutes. Grįžo buvęs 9 įvarčių skirtumas – 22:13, 26:17.

Paskutinės dešimt minučių buvo gana įdomios. Šeši iš eilės svečių įvarčiai privertė suklusti šeimininkus – 29:25. O tuomet jau sugriaudėjo „Dragūno“ kanonados, pasiuntusios tuos pačius šešis įvarčius atgal – 35:25.

Per likusias minutes rungtynėse nesulaukta žemės drebėjimo – G. Cibulskio kariauna šventė įtikinamą pergalę, po kurios „dragūniečiai“ išliko tarp lygos lyderių.

Rezultatyviausiai rungtyniavo Tomas Valentukevičius, pelnęs 7 įvarčius, ir Rokas Palskys – 6.

„Viesulas–Dragūnas“ – Pasvalio „Kurana“ – 37:26 (18:11).

„Viesulas–Dragūnas“: Tomas Valentukevičius – 7, Rokas Palskys – 6, Orestas Biknius – 5, Tomas Drakšas – 4, Nojus Vaičikauskas, Mažrimas Ramojus, Edvinas Aidukonis, Ignas Savičius – po 3, Kirilas Šamovas – 2, Laurynas Dačkauskas – 1.