2024 19 balandžio

LCC TU privertė sunerimti kaunietes

Sekmadienį Kaune vykusios Lietuvos moterų krepšinio čempionato rungtynės tarp „Aisčių–LSMU“ ir Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto komandų priminė amerikietiškus kalnelius.

Du kėlinius susitikimas klostėsi prognozuota eiga – favoritės pirmavo įtikinama persvara ir nebuvo nė menkiausių požymių apie kilsiančią audrą

Didžiąją pertrauką ekipos pasitiko kaunietėms pirmaujant 16 taškų – 44:28.

Kol uostamiesčio krepšininkės ilsėjosi, jų strategas Vilius Stanišauskas, tikriausiai, rado taktinį sprendimą, kaip išsigelbėti. Vos vieną pergalę čempionate turintis LCC TU penketukas laimėjo tarpsnį 30:14 ir išlygino rezultatą – 58:58.

Likus 5 minutėms Viltė Andrunavičiūtė taikliomis baudomis išvedė LCC į priekį 66:64. Tada jau lyg iš natų ėmė žaisti šeimininkės, per likusį laiką pelniusios 18 taškų ir šventusios pergalę 82:70.

Susitikime labiausiai išsiskyrė mestų baudų skaičius. „Aistės-LSMU“ metė vos 7 baudas, pajūrio žaidėjos – 38. Penkis kartus daugiau.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Gabija Šegždaitė, per 28 min. pelniusi 15 taškų, atkovojusi 9 kamuolius

Klaipėdiečių ekipoje rezultatyvumu džiugino Rusnė Būgaitė – 19 taškų ir Viltė Andrunavičiūtė – 18.

„Aistės–LSMU“ – LCC TU – 82:70 (23:17, 19:9, 16:26, 24:18).

LCC TU: Rusnė Būgaitė – 19, Viltė Andrunavičiūtė – 18, Evelina Razgutė – 10, Ema Januškevičiūtė – 9, Vestina Keburytė – 7, Vanja Petrovič – 4, Austė Jurevičiūtė – 3.