2021 13 gegužės

„Gintaro“ baseine vandenį drumstė „Sotalijos“ amfibija

Uostamiestyje vykusiame Lietuvos povandeninio plaukimo su pelekais čempionate tarp klaipėdiečių individualiai sėkmingiausiai rungtyniavo Danius Kuprelis, tapęs tris kartus nugalėtoju, Aleksejus Petrakovas, Laura Vareikaitė – iškovoję po du aukso medalius.

L. Vareikaitė kartu su „Sotalijos“ (greitojo plaukimo klubo) komanda dar tapo čempione mišrioje estafetėje.

Į pastarąją ekipą susibūrę keturi buvę „Gintaro“ sporto centro auklėtiniai – L. Vareikaitė, Egidijus Lunskis, Karolis Daugėla ir Brigita Bėrontaitė, sudarė konkurencingą ketvertuką buvusiems jaunesniems draugams, taip Lietuvos vaikų ir jaunimo centro (VJC), Vilniaus sporto mokyklos (SM) bei Vilniaus miesto sporto centro (MSC) komandoms.

Dėl titulų kovojo tik Klaipėdos, treniruojami Felicitos Vaitkutės ir Aleksandro Cvetkovo, bei trijų komandų iš sostinės atstovai. Nebesulaukiama ichtiandrų iš Visagino, ši sporto šaka nepopuliari ir antrajame pagal dydį Lietuvos mieste – Kaune, bei mažesniuose – Šiauliuose, Panevėžyje.

D. Kuprelis auksinius vaisius skynė greičiausiai nuplaukęs 50 ir 100 m – 20,65 sek. ir 45,91 sek. ir nunėręs 50 m – 18,98 sek.

Absoliučiai geriausiu pirmenybių sportininku tapo LVJC atstovas Edvinas Višnevskis, individualiose rungtyse triumfavęs keturis kartus.

Klaipėdos „Gintaro“ SC delfinai iškovojo daugiausia – per 20 medalių.

Rungčių nugalėtojai, prizininkai ir klaipėdiečių rezultatai

50 m plaukimas BI pelekais

Moterys  (27 dalyvės)

1. Laura Vareikaitė (Klaipėdos „Sotalija“) – 24,27 sek.

2. Gabija Panomariovaitė (Vilniaus SM) – 24,41 sek.

3. Danielė Stankevičiūtė (Vilniaus SM) – 24,85 sek.

5. Neda Vasiliauskaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 25,43 sek.

6. Milda Emužytė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 25,78 sek.

16. Alantė Vanagaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 29,35 sek.

20. Luknė Antanavičiūtė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 29,83 sek.

24. Mėta Andrėja Paulauskaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 33,53 sek.

25. Goda Bulauskaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 35,29 sek.

26. Mėta Žilytė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 35,31sek.

27. Gabrielė Smilgytė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 35,55 sek.

Vyrai (34 dalyviai)

1. Edvinas Višnevskis (Lietuvos VJC) – 19,77 sek.

2. Egidijus Lunskis (Klaipėdos „Sotalija“) – 20,75 sek.

3. Andrejus Vidinevičius (Lietuvos VJC) – 21,82 sek.

5. Danius Kuprelis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 22,47 sek.

20. Donatas Piliutikas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 26,28 sek.

21. Alanas Solovejus (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 26,93 sek.

24. Džiugas Sadauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 27,80 sek.

25. Nojus Slatkevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 28,23 sek.

26. Danielius Vasiljevas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 28,87 sek.

28. Vincentas Ščėsna (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 29,65 sek.

29. Adrijus Lebednikas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 30,05 sek.

30. Vilius Krylovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 30,28 sek.

31. Uljanas Artamonovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 31,25 sek.

32. Dominykas Polovcevas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 31,95 sek.

33. Matas Petrauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 32,62 sek.

100 m plaukimas BI pelekais

Moterys (20)

1. Neda Vasiliauskaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 56,55 sek.

2. Saulė Mikelevičiūtė (Vilniaus MSC) – 59,61 sek.

3. Agnė Semionova (Vilniaus MSC) – 1 min. 00,18 sek.

17. Gabrielė Smilgytė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 16,65 sek.

18. Mėta Andrėja Paulauskaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 20,05 sek.

19. Goda Bulauskaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 20,10 sek.

20. Mėta Žilytė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 20,27 sek.

Vyrai (31)

1. Edvinas Višnevskis (Lietuvos VJC) – 46,43 sek.

2. Egidijus Lunskis (Klaipėdos „Sotalija“) – 47,31sek.

3. Andrejus Vidinevičius (Lietuvos VJC) – 47,72 sek.

4. Karolis Daugėla (Klaipėdos „Sotalija“) – 47,78 sek.

8. Janas Jakubovskis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 54,26 sek.

17. Donatas Piliutikas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 58,79 sek.

18. Vakaris Dapkūnas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 01,16 sek.

20. Alanas Solovejus (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 03,37 sek.

22. Danielius Vasiljevas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 04,06 sek.

23. Vincentas Ščėsna (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 04,60 sek.

26. Vilius Krylovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 10,51 sek.

27. Uljanas Artamonovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 12,10 sek.

28. Adrijus Lebednikas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 13,01 sek.

29. Matas Petrauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 13,63 sek.

30. Dominykas Polovcevas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 13,80 sek.

Džiugas Sadauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – diskvalifikuotas už starto taisyklės pažeidimą.

200 m plaukimas BI pelekais

Moterys (14)

1. Laura Vareikaitė (Klaipėdos „Sotalija“) – 2 min. 05,12 sek.

2. Vanesa Norkaitė (Vilniaus MSC) – 2 min. 10,43 sek.

3. Saulė Mikelevičiūtė (Vilniaus MSC) – 2 min. 12,80 sek.

6. Kamilė Ragimovaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 19,35 sek.

12. Luknė Antanavičiūtė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 39,03 sek.

Vyrai (23)

1. Edvinas Višnevskis (Lietuvos VJC) – 1 min. 44,05 sek.

2. Karolis Daugėla (Klaipėdos „Sotalija“) – 1 min. 45,57 sek.

3. Andrejus Vidinevičius (Lietuvos VJC) – 1 min. 46,95 sek.

4. Egidijus Lunskis (Klaipėdos „Sotalija“) – 1 min. 48,78 sek.

6. Janas Jakubovskis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 04,16 sek.

15. Jokūbas Viršilas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 20,47 sek.

15. Robertas Paleckis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 20,98 sek.

18. Džiugas Sadauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 22,98 sek.

19. Vincentas Ščėsna (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 23,42 sek.

20. Nojus Slatkevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 29,01 sek.

21. Alanas Solovejus (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 31,54 sek.

22. Danielius Vasiljevas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 39,87 sek.

400 m plaukimas BI pelekais

Moterys (13)

1. Danielė Stankevičiūtė (Vilniaus SM) – 4 min. 23,31 sek.

2. Gabija Panomariovaitė (Vilniaus SM) – 4 min. 26,67 sek.

3. Agnė Semionova (Vilniaus MSC) – 4 min. 44,01 sek.

4. Laura Vareikaitė (Klaipėdos „Sotalija“) – 4 min. 46,13 sek.

7. Kamilė Ragimovaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 4 min. 59,43 sek.

Vyrai (16)

1. Edvinas Višnevskis (Lietuvos VJC) – 3 min. 53,95 sek.

2. Karolis Daugėla (Klaipėdos „Sotalija“) – 3 min. 54,09 sek.

3. Andrejus Vidinevičius (Lietuvos VJC) – 4 min. 11,67 sek.

6. Osvaldas Anusevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 4 min. 32,83 sek.

8. Janas Jakubovskis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 4 min. 38,43 sek.

14. Džiugas Sadauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 5 min. 29,21 sek.

15. Robertas Paleckis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 5 min. 29,49 sek.

16. Danielius Vasiljevas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 5 min. 34,49 sek.

50 m plaukimas

Moterys (7)

1. Sabina Zilinska (Lietuvos VJC) – 21,96 sek.

2. Brigita Bėrontaitė (Klaipėdos „Sotalija“) – 22,66 sek.

3. Milda Emužytė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 23,60 sek.

5. Kamilė Ragimovaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 28,55 sek.

6. Emilija Dirdaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 29,47 sek.

7. Luknė Antanavičiūtė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 29,50 sek.

Vyrai (14)

1. Danius Kuprelis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 20,65 sek.

2. Deividas Nikulinas (Vilniaus SM) – 20,68 sek.

3. Rapolas Liubinas (Lietuvos VJC) – 20,99 sek.

5. Osvaldas Anusevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 22,99 sek.

7. Mykolas Petrauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 23,61sek.

8. Vakaris Dapkūnas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 24,04 sek.

9. Tomas Bėrontas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 24,71 sek.

10. Donatas Piliutikas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 25,31 sek.

11. Robertas Paleckis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 25,61 sek.

12. Donatas Draukšas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 26,02 sek.

13. Nojus Slatkevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 29,56 sek.

14. Vilius Krylovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 30,08 sek.

100 m plaukimas

Moterys (7)

1. Sabina Zilinska (Lietuvos VJC) – 47,35 sek.

2. Brigita Bėrontaitė (Klaipėdos „Sotalija“) – 54,46 sek.

3. Milda Emužytė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 55,48 sek.

5. Kamilė Ragimovaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 07,37 sek.

6. Emilija Dirdaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 07,92 sek.

7. Luknė Antanavičiūtė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 08,46 sek.

Vyrai (13)

1. Danius Kuprelis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 45,91 sek.

2. Aleksejus Petrakovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 46,02 sek.

3. Rapolas Liubinas (Lietuvos VJC) – 47,57 sek.

5. Donatas Piliutikas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 55,32 sek.

6. Osvaldas Anusevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 55,97 sek.

7. Tomas Bėrontas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 57,77 sek.

8. Vakaris Dapkūnas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 57,83 sek.

9. Donatas Draukšas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 00,42 sek.

10. Robertas Paleckis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 02,54 sek.

11. Alanas Solovėjus (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 05,55 sek.

12. Nojus Slatkevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 07,08 sek.

13. Vilius Krylovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 09,73 sek.

200 m plaukimas

Moterys (3)

1. Brigita Bėrontaitė (Klaipėdos „Sotalija“) – 2 min. 05,31 sek.

2. Alantė Vanagaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 16,36 sek.

3. Emilija Dirdaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 36,30 sek.

Vyrai (8)

1. Aleksejus Petrakovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 45,76 sek

2. Aleksejus Devksas (Vilniaus MSC) – 1 min. 53,29 sek.

3. Mykolas Petrauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 59,15 sek.

4. Vakaris Dapkūnas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 08,68 sek.

5. Tomas Bėrontas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 13,07 sek.

7. Donatas Draukšas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 20,41 sek.

400 m plaukimasMoterys (2)

1. Alantė Vanagaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 4 min. 59,31 sek.

2. Emilija Dirdaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 5 min. 30,66 sek.

Vyrai (8)

1. Aleksejus Petrakovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 3 min. 57,59 sek

2. Aleksejus Devksas (Vilniaus MSC) – 4 min. 08,81 sek.

3. Mykolas Petrauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 4 min. 24,58 sek.

4. Tomas Bėrontas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 5 min. 05,28 sek.

50 m nėrimas

Moterys (5)

1. Sabina Zilinska (Lietuvos VJC) – 20,22 sek.

2. Brigita Bėrontaitė (Klaipėdos „Sotalija“) – 21,73 sek.

3. Milda Emužytė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 22,79 sek.

5. Alantė Vanagaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 25,80 sek.

Vyrai (8)

1. Danius Kuprelis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 18,98 sek.

2. Deividas Nikulinas (Vilniaus SM) – 19,45 sek.

3. Aleksejus Petrakovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 19,55 sek.

5. Janas Jakubovskis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 21,21 sek.

6. Osvaldas Anusevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 22,53 sek.

7. Mykolas Petrauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 23,78 sek.

8. Vakaris Dapkūnas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 25,90 sek.

Estafetė 4 po 50 m plaukimas

Moterys (3 komandos)

1. Klaipėdos „Gintaro“ SC (Neda Vasiliauskaitė, Milda Emužytė. Emilija Dirdaitė, Kamilė Ragimovaitė) – 1 min. 48,19 sek.

2.Vilniaus MSC-1 (Vanesa Norkaitė, Saulė Mikelevičiūtė, Agnesa Norkaitė, Karolina  Rodzytė) – 1 min. 54,58 sek.

3.Vilniaus MSC-2 (Anastasija Zubkova, Ieva Fleminaitė, Laura Bachovaitė, Agnė Semionova) – 1 min. 58,07 sek.

Vyrai (6 komandos)

1. Lietuvos VJC-1 (Rapolas Liubinas, Andrejus Vidinevičius, Daniilas Šulcas, Edvinas Višnevskis) – 1 min. 18,55 sek.

2. Klaipėdos „Gintaro“ SC-1 (Osvaldas Anusevičius, Aleksejus Petrakovas, Janas Jakubovskis, Danius Kuprelis) – 1 min. 25,00 sek.

3. Klaipėdos „Gintaro“ SC-2 (Vakaris Dapkūnas, Donatas Piliutikas, Mykolas Petrauskas, Tomas Bėrontas) – 1 min. 40,16 sek.

6. Klaipėdos „Gintaro“ SC-3 (Nojus Slatkevičius, Vilius Krylovas, Donatas Draukšas, Robertas Paleckis) – 1 min. 50,84 sek.

Mišri estafetė 4 po 50 m plaukimas su BI pelekais

Mišrios komandos (13)

1. Klaipėdos „Sotalija“ (Brigita Bėrontaitė, Karolis Daugėla, Laura Vareikaitė, Egidijus Lunskis) – 1 min. 32,41 sek.

2. Lietuvos VJC (Alina Morščakina, Andrejus Vidinevičius, Sabina Zilinska, Edvinas Višnevskis) – 1 min. 34,94 sek.

3. Vilnius SM (Gabija Panomariovaitė, Robertas Nikitinas, Danielė Stankevičiūtė, Deividas Nikulinas) – 1 min. 36,79 sek.

4. Klaipėdos „Gintaro“ SC-1 (Danius Kuprelis, Neda Vasiliauskaitė, Milda Emužytė, Aleksejus Petrakovas) –1 min. 37,03 sek.

8. Klaipėdos „Gintaro“ SC-2 (Osvaldas Anusevičius, Emilija Dirdaitė, Kamilė Ragimovaitė, Janas Jakubovskis) – 1 min. 49,27 sek.

11. Klaipėdos „Gintaro“ SC-3 (Vakaris Dapkūnas, Luknė Antanavičiūtė, Alantė Vanagaitė, Jokūbas Viršilas) – 1 min. 54,64 sek.

13. Klaipėdos „Gintaro“ SC-4  (Robertas Paleckis, Mėta Andrėja Paulauskaitė, Gabrielė Smilgytė, Donatas Draukšas) – 2 min. 03,34 sek.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *