Autsaideriai priešinosi, kol turėjo jėgų

Regionų krepšinio lygos B diviziono čempionate šeštą pergalę iškovojo Klaipėdos „VKKM –Neptūno“ žaidėjai, savo arenoje 96:70 nugalėję „Gargždų“ komandos dublerius.

Prieš mėnesį Gargžduose „knašiukai“ buvo sutriuškinę varžovus dar didesniu skirtumu – 102:66.

Trečiadienį gargždiškiai priešinosi du kėlinius, tačiau vėliau iškėlė baltą vėliavą.

Susitikimą svečiai pradėjo taikliomis atakomis, po kurių išsiveržė į priekį 7:1, o sužaidus tris su puse minutes turėjo 5 taškų pranašumą – 12:7. Po to, kai gargždiškiai pirmavo 14:10, klaipėdiečiai spustelėjo akceleratoriaus pedalą. Ir nuvažiavo į priekį 19:15.

Antrajame kėlinyje atvykėliai, tiesa, tarp jų buvo ir keli „legionieriai“ iš Klaipėdos dar ilgai priešinosi „knašiukams“. Tai iliustruoja rezultatas – 20:21, 23:24, 28:29. Lemiamas buvo tarpsnis, kurį uostamiesčio krepšininkai laimėjo 9:0 ir nutolo 38:28. Tai, kaip būtų keista, buvo nokautas. Antroje susitikimo pusėje šeimininkai darė ką norėjo. Taškus pelnė visi 12 „knašiukų“, o daugiausia Aringas Brazauskas – 19.

„VKKM–Neptūnas“ – „Gargždai-2“ – 96:70 (19:15, 25:18, 29:12, 23:25).

„VKKM–Neptūnas“: A. Brazauskas – 19, E. Stulpinas – 15, M. Staponas – 10, K. Leščiauskas – 9, M. Pronskus – 8, R. Šakaitis – 7, T. Bružas, K. Petraitis – 6, K. Zikas – 5, K. Jurkus, E. Narkus – po 4, D. Momkus – 3.