2024 29 balandžio

„Aistės“ buvo stipresnės ir ketvirtoje akistatoje

Lietuvos moterų krepšinio čempionate, vos kelioms dienoms praėjus, dar kartą Kaune susirėmė „Aisčių–LSMU“ ir Klaipėdos LCC Tarptautinio universiteto penketukai. Ketvirtą sykį šiame sezone pajėgesnės buvo kaunietės – 86:56.

Šeimininkės energingai pradėjo susitikimą greitai įgijo dviženklį pranašumą – 19:9. Uostamiesčio krepšininkės nemanė paleisti varžovių, po dviejų kėlinių komandas skyrė 7 taškai – 30:37.

Dvikovos lūžis įvyko iš karto po pertraukos – kaunietės spurtavo 18:1 ir išaugino savo pranašumą iki 22 taškų – 55:33.

„Aistės–LSMU“ ketvirtajame kėlinyje tvirtai kontroliavo rungtynių eigą ir dar labiau padidino savo pranašumą.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Karolina Kazočiūnaitė – 16 taškų, 28 naudingumo balai. Tarp viešnių rezultatyvumu ir naudingu žaidimu džiugino Viltė Andrunavičiūtė, pelniusi 23 taškus ir surinkusi 30 efektyvumo balų.

„Aistės–LSMU“ – LCC TU – 86:56 (25:17, 12:13, 27:11, 22:15).

LCC TU: Viltė Andrunavičiūtė – 23, Gustė Drakšaitė – 7, Austė Jurevičiūtė, Rusnė Būgaitė, Evelina Razgutė, Vestina Keburytė – po 6, Austėja Kasnaravičiūtė – 2.