2024 20 balandžio

„Briedžiams“ savaitgalis atnešė vien nesėkmes

Klaipėdos LCC TU krepšininkams savaitgalis buvo užkeiktas.  Penktadienį pralaimėję Ukmergės „Olimpui“ 94:97, šeštadienį patyrė skaudžią nesėkmę susitikime su Prienų „CBet–KKSC“ ekipa 75:95.

Rungtynės Prienuose prasidėjo taiklia klaipėdiečių ataka. Po kelių atakų dar laikėsi apylygis rezultatas, o vėliau iniciatyvą perėmė šeimininkai – 12:8, 15:8.  Po pirmojo kėlinio Prienų komanda įgijo 12 taškų persvarą – 26:14.

Antrajame kėlinyje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai toliau valdė situaciją aikštelėje. Po Mantvydo Gečionio tritaškio „CBet–KKSC“ pirmavo 17 taškų skirtumu – 32:15, netrukus komandas skyrė 20 taškų  – 42:22. Pajūrio studentai artėjant didžiajai pertraukai sumažino skirtumą iki 13 taškų – 33:46.

Trečiasis kėlinys prasidėjo aukštu tempu. Abi komandos apsikeitė taikliais metimais. Įpusėjus ketvirčiui prieniškiai nutolo iki 23 taškais – 62:39. Nuo šio epizodo LCC TU penketukas pelnė dešimt taškų iš eilės ir priartėjo iki 49:62. Tačiau daugiau uostamiesčio krepšininkai neįstengė nuveikti. Likus žaisti 10 minučių, Prienų komandos persvara siekė iki 18 taškų – 70:52.

Ketvirtajame kėlinyje aistros aikštelėje dar įkaito. Klaipėdiečiai visą laiką bandė priartėti prie šeimininkų ir jiems iš dalies tai pavykdavo. Rezultatas pradėjo keistis svarstyklių principu. Iš pradžių skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 16 taškų – 56:72, po to šoktelėjo iki 21 taško – 80:59. Dar po kelių minučių svečiai vėl priartėjo iki 15 taškų. Po dar vienos prieniškių atakų bangos komandas skyrė vėl 21 taškas – 94:73.

Prienų krepšininkai pasiekė revanšą už nesėkmę  Klaipėdoje 17 taškų skirtumu.

Prienų komandoje 22 taškus pelnė Mantvydas Gečionis, 21 – Arnas Tilindė (10 atkovotų kamuolių), 14 – Gediminas Maceina.

Tarp „briedžių“ rezultatyviausiai žaidė Glebas Kopancevas, pelnęs 18 taškų, Edgaras Zilys – 16.

„CBet-KKSC“ – LCC TU 95:75 (26:14, 24:21, 20:17, 25:23).

LCC TU: Glebas Kopancevas –18, Edgaras Zilys – 16, Paulius Piktuižis – 12, Nikita Sokolovas – 9, Filipas Radišičius – 8, Martynas Sabaliauskas, Wamulundi Simwinga – po 6.