Pasaulio klubų taurės turnyre „Okinavos“ komanda – antra, „Shodan“ – penkta

cof_vivi

Pirmą kartą lietuvių virtualioje erdvėje surengtose pasaulio kiokušin karatė klubų taurės katos rungties varžybose dalyvavo apie tūkstantis sportininkų iš keturių žemynų, 26 valstybių, 112 klubų.

Panoro varžytis net atletai, kurių gyvenamąsias vietas skiria daug laiko juostų.

Tarp dalyvių buvo ir dviejų Klaipėdos komandų – „Okinavos“ ir „Shodan“ įvairaus amžiaus nariai.

Pirmą planetos klubų taurę akivaizdžia persvara iškovojo „Kanku“ komanda. 27 ukrainiečiai užėmė prizines vietas. Triskart daugiau nė antrą vietą užėmusio Klaipėdos „Okinavos“ klubo sportininkai. Aštuoni Lvovo karatė technikos imituotojai savo amžiaus grupėse buvo pirmi, dešimt – antri, devyni – treti.

Keturi „Okinavos“ sportininkai, kartu su savo prezidente Diana Mačiūte, buvo geriausi, du karatė mėgėjai buvo, trys – treti. Trečią vietą užėmė kito Ukrainos klubo – Kropivnickio „Bushido“ nariai, užėmę septynias prizines vietas (4; 0; 3).

Aštuonis prizininkus išugdęs Klaipėdos „Shodan“ klubas buvo penktas (2; 2; 4).

Iš viso savo klasę nuotoliniu būdu demonstravo 112 klubų sportininkai.