2024 27 liepos

„Kuršius“ spaudėme, laužėme, dusinome, tačiau jie išgyveno

Klaipėdos „Neptūnas–Akvaservis“ nesėkme pradėjo Nacionalinės krepšinio lygos čempionato antrąjį etapą. Simono Serapino auklėtiniai Palangoje 67:76 nusileidę „Kuršiams“, pralaimėjo pirmąsias aštuntfinalio rungtynes.

Susitikimą kurorto ekipa pradėjo 7 „sausais“ taškais, tačiau  Nojaus Mineikio vedami klaipėdiečiai priartėjo iki 3 taškų – 11:14. Antroje kėlinio pusėje šeimininkai spurtavo ir įgijo dviženklį pranašumą – 26:16. Po dešimties minučių Palangos komanda pirmavo 26:19.

Antrajame ketvirtyje klaipėdiečiams vėl buvo pavykę sušvelninti skirtumą iki 1 taško – 31:32, tačiau persverti rezultato „Neptūno“ dubleriai taip ir nesugebėjo. Sėkmingiau iki pertraukos žaidę „Kuršiai“ vėl atitolo 38:31, o išėjo ilsėtis pirmaudami 4 taškais.

Trečiajame kėlinyje „Neptūnas–Akvaservis“ vėl alsavo varžovams į nugarą – trys kartus buvo visai šalia – 37:38, 39:40, 42:43. Palangiškiai nepalūžo – laimėjo tarpsnį 12:3 ir likus dešimčiai minučių turėjo 10 taškų pranašumą – 55:45.

Lemiamą ketvirtį klaipėdiečiai pradėjo dar kartą priartėdami 54:58. „Kuršiai“, likus žaisti tris minutes, susigrąžino dviženklę persvarą.

Per likusį laiką uostamiesčio jaunuoliai kalnų nenuvertė. Kurorto penketukas šventė pergalę 76:67.

Antrosios aštuntfinalio rungtynės vyks Klaipėdoje kovo 3 d., 18 val. Į kitą etapą pateks komanda, iškovojusi dvi pergales.