2024 27 liepos

Iš „Dragūno“ Estijoje buvo pavogta pergalė

Iš Estijos „Dragūnas“ galėjo grįžti su dviem pergalėmis, tačiau fortūna ir teisėjai pasistengė, kad klaipėdiečiai rankininkai nelaimėtų prieš Pelvos „Serviti“ ekipą.

Likus iki susitikimo pabaigos 13 sek. ir esant lygiam rezultatui 27:27, Deividas Virbauskas pelnė įvartį, tačiau arbitrai nusprendė jo neužskaityti. Kamuolį toliau turėję „Dragūno“ rankininkai spėjo surengti idealią ataką. Iš puikios padėties paskutinę susitikimo sekundę metęs D. Virbauskas pataikė į virpstą.

Lietuvos daugkartiniai čempionai buvo arti to, kad antrą kartą įveiktų lygos lyderius. Sausio 30 d. Klaipėdoje Artūro Juškėno kariai pasiekė pergalę 32:30.

Su išvakarėse pasiekta pergale prieš „Tapos“ komandą, klaipėdiečiai Baltijos rankinio lygos pirmenybėse savo sąskaitą papildė trimis taškais, o galėjo ir keturiais.

Iki 18-osios min. „Serviti“ ir „Dragūnas“ žygiavo greta. Dažniau priekyje buvo lietuviai, tačiau kartais į priekį išsiverždavo šeimininkai.

21-ąją min. po Žano Gabrieliaus Virbausko šūvio, svečiai atitolo 10:7. Tačiau iki kėlinio pabaigos Pelvos rankininkai pavijo lietuvius – 11:11.

Antrąją rungtynių pusę geriau pradėjo šeimininkai, jie sugebėjo laimėti tarpsnį 4:1, ir įgyti trijų įvarčių pranašumą – 15:12, 17:14. Įpusėjus kėliniui „Dragūno“ padėtis tapo itin sunki – 17:21.

Sunki atrodė žiūrovams, tačiau ne patiems klaipėdiečiams. Mykolas Lapiniauskas ir Deividas Virbauskas (dviem) netrukus sušvelnino santykį iki 20:21. „Serviti“ ekipa buvo pavyta likus žaisti dešimt minučių. Ir iki pat sirenos švieslentėje švytėjo arba lygus rezultatas, arba vieno įvarčio „Dragūno“ persvara (25:24, 26:25, 27:26).