„Telecom–Mėmeliui“ su dzūkais teko vargti

Lietuvos vyrų 1-osios lygos rankinio čempionate žingsnį į viršų žengė Klaipėdos „Telecom–Mėmelio“ septynetukas.

Uostamiesčio rankininkai pagerino savo turnyrinę rikiuotę po to, kai namie 27:22 pranoko Varėnos „Ūlos“ komandą.

Įpusėjus pirmajam kėliniui pajūrio vyrai turėjo 5 įvarčių persvarą – 9:4, 10:5. Po to, kai buvo įgiję rekordinį pranašumą – 15:8, „Mėmelio“ žaidėjai atleido vadeles. Tuo pasinaudoję dzūkai buvo čia pat – 13:16. O įpusėjus antrajam kėliniui „Ūla“ sušvelnino skirtumą iki 1 įvarčio – 17:18. Tai privertė sunerimti uostamiesčio ekipos narius. Jie per likusias minutes sėkmingai nulaviravo į pergalę – 22:19, 25:21, 27:22.

Tarp klaipėdiečių rezultatyviausiai žaidė Aivaras Ramanauskas, pelnęs 7 įvarčius,  Gediminas Vaitkus – 6.

Po 8 rungtynių pelnę 6 taškus, klaipėdiečiai pakilo į ketvirtą vietą tarp aštuonių komandų.

Kovo 3-iąją 19 val. laukia Klaipėdos derbis: „Telecom–Mėmelis“ – „Viesulas–Dragūnas“.

„Telecom–Mėmelis“ – Varėnos „Ūla“ – 27:22 (15:10).

„Telecom–Mėmelis“: Aivaras Ramanauskas – 7, Gediminas Vaitkus – 6, Rokas Radavičius, Gvidas Gulbinskas, Gediminas Dumčius – po 3, Linas Budginas – 2, Eimantas Simonaitis, Giedrius Budginas, Kęstutis Kremeris – po 1.