2024 24 balandžio

Raseiniuose – du skirtingi „VKKM–Neptūnai“

Klaipėdos „VKKM–Neptūno“ krepšininkai Raseiniuose įveikę 87:81 „Raseinių–KKSC“ penketuką, iškovojo aštuntą pergalę Regionų krepšinio lygos B diviziono čempionate.

Rezultatas neatspindi rungtynių eigos, nes didžiosios pertraukos metu Raseinių ekipos gerbėjai neabejojo jų komandos sėkme, nes šeimininkai po 20 min. buvo priekyje 56:32.

Nuo pirmųjų minučių „knašiukams“ nerūpėjo savo krepšio saugumas. Pirmąjį kėlinį raseiniškiai pelnė net 30 taškų. Patys surinkę 22 taškus, pajūrio jaunimas atsiliko gana nedideliu skirtumu. Košmaras aikštelėje, stebint iš klaipėdiečių varpinės, dėjosi antrajame ketvirtyje. Raseiniškių persvara stabiliai didėjo ir sulaukus poilsio minučių, ji siekė 24 taškus.

Kokias pasakas per pertrauką sekė Gytis Krugelevičius nepavyko sužinoti, tačiau žaisti antrosios pusės išbėgo visai kitas „VKKM–Neptūnas“. Tiesa, jiems pavyko sušvelninti prarają aštuoniais taškais. Įdomu tai, kad uostamiesčio penketukas šį skirtumą sumažino paskutinę kėlinio minutę, kai 7 taškus iš eilės pelnė Kristupai: Keinys – 5, Leščiauskas – 2.

Likus žaisti 10 minučių, varžovai turėjo 16 taškų pranašumą. Štai nuo čia ir prasidėjo žemės drebėjimas Raseiniuose. „Knašiukai“ per dvi su puse minutės iš eilės pelnę 11 taškų, jau lipo šeimininkams ant kulnų. Įpusėjus kėliniui Klaipėdos jaunuoliai jau buvo prie pat bėglių – 71:72.

Tačiau raseiniškiai nebuvo linkę pasiduoti, jie dar gana ilgai buvo priekyje, tačiau likus 2 min. Aringas Brazauskas persvėrė rezultatą 78:77. Netrukus K. Keinys ir Eimantas Stulpinas tritaškiais pasiuntė varžovus į nokdauną – 84:77.

Paskutinė minutė buvo „linksma“. Mat raseiniškiai, pelnę 4 taškus, kone pavijo pajūrio krepšininkus.

„Knašiukams“ pirmaujant 85:81, šeimininkai nepataikė net dviejų tritaškių, po kurių Matas Staponas dviem baudomis padėjo susitikime tašką.

„Raseiniai–KKSC“ – „VKKM–Neptūnas“ 81:87 (30:22, 26:10, 13:21, 12:34).

„VKKM–Neptūnas“: Aringas Brazauskas – 19, Kristupas Keinys – 16, Deividas Momkus – 11, Matas Staponas, Edvinas Narkus, Eimantas Stulpinas – po 9, Kristupas Leščiauskas, Rytis Šakaitis – po 5, Martynas Pronskus – 4.