2024 18 balandžio

„Viesulas–Dragūnas“ Šalčininkėliuose aptalžė „sakalus“

Lietuvos vyrų 1-osios lygos rankinio čempionate svarbią pergalę iškovojo Klaipėdos „Viesulo-Dragūno“ rankininkai, Šalčininkėliuose 38:36 įveikė Šalčininkų rajono  „Sokol“ septynetuką.

Vilniaus krašto komanda, iki akistatos su klaipėdiečiais po 10 susitikimų turėjo vos 6 taškus, tačiau nė nemanė lengvai pasiduoti vieniems iš lyderių. Iki pirmojo kėlinio vidurio vyko kova „taškas į tašką“, o vėliau pajūrio vaikinams pavyko atsiplėšti 3-4 įvarčiais – 8:5, 13:9. Baigiantis kėliniui Gintaro Cibulskio auklėtiniai įgijo ir 5 įvarčių pranašumą – 19:14, 20:15.

Antroji dalis prasidėjo šeimininkų aktyvesniu žaidimu – 42-ąją min. šalčininkiečiai ištirpdė svečių persvarą iki vieno įvarčio – 24:25.

„Sokol“ ekipa sulaukė atoveiksmio. Roko Palskio, Tomo Valentukevičiaus, Edvino Aidukonio taiklūs šūviai sugrąžino uostamiesčio ekipai turėtą 4 įvarčių pranašumą – 28:24.

Tačiau per likusį laiką iki finalinės sirenos šeimininkai nuolat lipo ant kulnų. Likus dviem minutėms varžovai dar kartą sušvelnino skirtumą iki vieno taiklaus metimo – 36:37.

Nervinga susitikimo pabaiga baigėsi laimingai klaipėdiečiams, išsivežusiems du taškus – 38:36.