Lyderių mūšyje klaipėdiečių nesėkmė

Lietuvos vyrų 1-osios lygos rankinio čempionate susirėmė dvi pirmaujančios, pralaimėjimų nepatyrusios ekipos – Klaipėdos „Viesulas–Dragūnas“  ir Vilniaus „Amber“.

Lyderių mūšį pateisinusioje kovoje triumfavo svečiai – sostinės rankininkai 34:32.

Rungtynes geriau pradėjo klaipėdiečiai. Po dviejų Tomo Valentukevičiaus švystelėjimų ir Tomo Drakšo įvarčio, pajūrio septynetukas išsiveržė į priekį 3:0. Tačiau 12-ąją min. vilniečiai pavijo bėglius – 5:5.

Varžovai, nemažinę tempo, 19-ąją min. jau patys turėjo trijų įvarčių pranašumą – 12:9. Nors netrukus „Dragūno“ dubleriai atsakė dviem rezultatyviomis atakomis, svečiams vėl pavyko nutolti – 16:13.

Paskutinioji kėlinio minutė klaipėdiečiams padovanojo du įvarčius – Rokas Palskys ir T. Valentukevičius ištirpdė skirtumą iki 16:17.

Antrojo kėlinio, kaip ir pirmojo, buvo sėkmingesnė Gintaro Cibulskio auklėtiniams. Ignas Savičius ir R. Palskys (dviem įvarčiais) persvėrė rezultatą „Viesulo–Dragūno“ naudai 19:18.

Likus žaisti 10 min. švieslentėje švytėjo lygybė – 27:27. Per likusį laiką vyko toks rankinis, kuris sužavėtų bet kurį šios sporto šakos gurmaną.

Lemiamas buvo dviejų minučių (54-55 min.) tarpsnis, per kurį vilniečiai vieną po kito pelnė trys įvarčius ir nutolo 33:29. Klaipėdiečiai nenuleido rankų, jie baigiantis susitikimui atsakė tuo pačiu – 32:33. Tačiau per likusį daugiau nė minutę laiko uostamiesčio rankininkams nepavyko išgelbėti bent taško, pralaimėta 32:34.

„Viesulas–Dragūnas“ patyrė pirmą nesėkmę po dešimties iš eilės laimėtų rungtynių.

„Viesulas–Dragūnas“ – „Amber“ 32:34 (16:17).

„Viesulas–Dragūnas“: Orestas Biknius – 9, Rokas Palskys, Tomas Drakšas – po 6, Tomas Valentukevičius 5, Ignas Savičius, Ramojus Mažrimas, Laurynas Dačkauskas – po 2.