2024 26 balandžio

Universitetui aukso medalius skynė E.Krūminaitė ir G.Tirevičiūtė

Lietuvos studentų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate, vykusiame Kauno manieže, aukso medalius iškovojo dvi Klaipėdos universiteto (KU) studentės – Erika Krūminaitė ir Gintarė Tirevičiūtė.

E. Krūminaitė uostamiesčio aukštąjai mokyklai pelnė du medalius. Ji čempione tapo greičiausiai nubėgusi 60 per barjerus – 8,94 sek., o vicečempionės vardą pelnė šuolių į tolį sektoriuje, nuo atsispyrimo lentelės į smėlio dėžę nuskriejus 5 m 77 cm. Klaipėdietė buvo arti antrojo aukso medalio, mat pirmą vietą užėmusi Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentė Austė Macijauskaitė aplenkė klaipėdietę vos 1 cm. Šioje rungtyje kovojusi dar viena KU atstovė Viltė Narbutaitytė buvo ketvirta – 5 m 3 cm. Ir ją po varžybų graužė apmaudas, nes bronzos medalį iškovojusi Vilniaus universiteto studentė Ema Kavaliauskaitė toliau nušoko vos 4 cm.

Šuolio į aukštį sektoriuje lengvą pergalę iškovojo G. Tirevičiūtė, peršokusi kartelę, buvusią 1 m 81 cm aukštyje. Artimiausia persekiotoja Meda Majauskaitė iš LSU atsiliko 16 cm.

Vicečempionais tapo 800 m bėgę Klaipėdos studentai Vilmantė Gruodytė (2 min. 39,70 sek.) ir Žygimantas  Bagdonas (2 min. 03,66 sek.)

Labiausiai įdomus yra bronzos medalio laimėjimo faktas. 60 m  sprinto rungtyje trečią vietą užėmė vidutinių nuotolių bėgikas Benediktas Mickus – 7,12 sek.

Čempionu tapo ir klaipėdietis Artūras Janauskas (400 m – 51,23 sek.), tačiau klaipėdietės Linos Grinčikaitės Vilniuje ugdomas bėgikas atstovavo Lietuvos sporto universitetui.

Klaipėdos universitetas (6563 taškai) aukštųjų mokyklų įskaitoje užėmė 5-ą vietą tarp 10 įstaigų.  Nugalėjo LSU lengvaatlečiai – 16167 taškai.