2024 27 liepos

D. Pancerevas turnyre Prancūzijoje finišavo 31-as

Penktadienį Marselyje prasidėjusiose ir tris dienas truksiančiose „Golden Tour Camille Muffat“ plaukimo varžybose debiutavo klaipėdietis Daniilas Pancerevas.

Savo 17-ojo gimtadienio išvakarėse, pirmą varžybų dieną, Klaipėdos „Gintaro“ sporto centro auklėtinis rungtyniavo ne savo pagrindinėje rungtyje – 100 m peteliške.

Pastaraisiais mėnesiais Tailande sportavęs D. Pancerevas, rungtį įveikė per 56,78 sek. Tarp 33 dalyvių Jandros Bogužienės ugdytinis užėmė 31-ąją vietą.

Anot Klaipėdos plaukimo specialistų, klaipėdietis, būdamas jauniausiu tarp varžovų, rungtyniavo tikrai gerai, laikas džiugino. Uostamiesčio plaukikui ši rungtis buvo tarsi mankšta prieš kitas dienas, kai teks rungtyniauti laisvuoju stiliumi.

Atrankos varžybose pirmavo šveicaras Noe Ponti – 51,76 sek., Nylsas  Korstanje iš Nyderlandų – 52,40 sek., prancūzas Mehdy Metella – 52,45 sek.

Kitas Lietuvos plaukikas Danas Rapšys buvo 17-as – 54,79 sek.

Vakare vykusių varžybų B finale atsisakė kovoti prancūzas Enzo Tesicius. Jo vietą užėmė D. Rapšys. Lietuvis pasinaudojo atsiradusia proga ir įtikinamai aplenkė visus antrosios grupės dalyvius. Distanciją įveikęs per 53,98 sek., panevėžietis bendroje įskaitoje užėmė 9-ą vietą.

Rungties nugalėtoju tapo N. Ponti, A finale atstumą nuplaukęs per 51,76 sek. Antras buvo M. Metella – 52,02 sek., į trečią vietą pakilo čekas Janas Seflis – 52,92 sek.