2024 23 balandžio

„Knašiukai“ pralaimėjo pirmąjį aštuntfinalio mūšį

Regionų krepšinio lygos B diviziono čempionate atėjo atkrintamųjų rungtynių metas.

A grupėje šeštą vietą užėmę Klaipėdos „VKKM–Neptūno“ krepšininkai dėl teisės žaisti ketvirtfinalyje, kovą iki dviejų pergalių pradėjo su B grupėje trečiais buvusiais Anykščių „KKSC–Elmio“ žaidėjais. Pirmą susitikimą, vykusį Aukštaitijoje laimėjo anykštėnai 80:62.

Prieš penkias savaites šiems penketukams buvo lemta žaisti „Topsport“ taurės turnyro ketvirtfinalyje. Akistatą, taip pat vykusią, netoli Laimės žiburio, laimėjo „Elmio“ ekipa panašiu rezultatu 84:61.

Pirmąjį kėlinį komandos žaidė aplenkdamos viena kitą. Po to, kai klaipėdiečiai išsiveržė į priekį 8:5, šeimininkai pelnė 7 taškus iš eilės – 12:8. Baigiantis kėliniui svečiai įgijo 4 taškų persvarą – 20:16, 23:19.

Panašios lenktynės vyko ir iki antrojo kėlinio vidurio. Anykštėnams persvėrus rezultatą 25:23, „knašiukai“ susigrąžino „lyderių marškinėlius“ – 29:25. Nuo šio taško „Elmio“ krepšininkai laimėjo tarpsnį 12:2 ir išsiveržė į priekį 37:31. Iki didžiosios pertraukos skirtumas dar labiau ūgtelėjo – 42:33.

Pajūrio jaunuolių reikalai pašlijo įpusėjus trečiajam ketvirčiui – 37:56, vėliau – 40:60.

Likus žaisti 10 min. ekipas skyrė 16 taškų. Skirtumas lyg sušalęs ledas laikėsi tarp 17-20 taškų. Ledai sujudėjo po Kristupo Keinio realizuotų baudų – 57:71. Tačiau sušvitusį išsigelbėjimo žiburį, likus 4 min., tuoj užgesino tritaškį pataikęs Tautvydas Juodelis.

Vėliau aukštaičiai buvo įgiję rekordinę – 23 taškų persvarą – 80:57.

Antrasis aštuntfinalio mačas bus žaidžiamas sekmadienį 15.30 val. Klaipėdoje.