2021 13 birželio

Jaunimo medaliais apsikarstė gerokai jaunesni ichtiandrai

Lietuvoje su jaunimo amžiaus povandenininkais – prasti popieriai. Į šalies plaukimo su pelekais čempionatą susirinko negausus būrys jaunuolių iki 20 metų.

Merginoms suskaičiuoti reikėjo dviejų rankų pirštų, o vaikinams pakako ir vienos rankos. Tai itin lengva paaiškinti, nes 18-20-mečiai jaunuoliai, baigę vidurinius mokslus, pradeda gyvenime žengti savarankiškais keliais. O povandeninis plaukimas,  jei dar lieka šiai sporto šakai laiko, tampa tik pramoga. Treneriai dėl tokios situacijos gali tik rankomis skėsčioti, o prikalbinti vyresnius jaunuolius vykti į varžybas gali tik geru žodžiu.

Tad Klaipėdos „Gintaro“ sporto centro garbę Elektrėnuose gynė vos dvi merginos – Milda Emužytė ir Neda Vasiliauskaitė. Į Lietuvos elektrikų sostinę iš uostamiesčio nenuvyko nė vienas vyrukas iki 20 metų.

Kadangi čempionato nuostatai leidžia, jaunimo medalius ir titulus susigriebė tuo pačiu kovoję jauniai. Daugelyje rungčių prizininkai už vieną pasirodymą gavo po du medalius. Dažniausiai net vienodos vertės.

Pavyzdys – klaipėdietis Aleksejus Petrakovas. 15-metis „gintariukas“ namo grįžo su aštuoniais, individualiose rungtyse iškovotais aukso medaliais.

Jaunimo čempionate vieną aukso ir tris sidabro žetonus susižėrė 14-metis Danius Kuprelis, vieną aukso – 13-metis Osvaldas Anusevičius.

Keturis kartus prizininke tapo 14-uosius skaičiuojanti Alantė Vanagaitė, vyresnių dalyvių grupėje nugriebusi po vieną aukso ir bronzos medalį bei du sidabrinius.

Tikrosios jaunimo amžiaus plaukikės taip pat negrįžo tuščiomis. N. Vasiliauskaitė iškovojo čempionės vardą nuplaukusi 50 m dviem pelekais (BF) ir dviejose rungtyse buvo antra.

M. Emužytei, rungtyniaujant individualiai, ant aukščiausiojo prizininkių pakylos laiptelio taip ir nepavyko užkopti. Tris kartus ji buvo antra.

Užtat Mildai nuotaiką praskaidrino pergalė mišrioje estafetėje 4 po 100 m plaukiant monopelekais (SF). Kartu pasistengė A. Petrakovas, D. Kuprelis ir N. Vasiliauskaitė.

Dar jaunimo čempionate sidabro ir bronzos medalius pelnė Emilija Dirdaitė, Kamilė Ragimovaitė, Mykolas Petrauskas ir Tomas Bėrontas.

Uostamiesčio ichtiandrų, ugdomų Felicitos Vaitkutės ir Aleksandro Cvetkovo, persvara prieš Vilniaus miesto sporto centro (VMSC), Lietuvos vaikų-jaunimo centro ir Kauno komandos „VirgaLTU“ atstovus buvo akivaizdi.

Jaunimo rungčių nugalėtojai, prizininkai ir klaipėdiečių rezultatai

50 m SF

Merginos (13 dalyvių)

1. Sabina Žilinska (LVJC) – 20,98 sek.

2. Milda Emužytė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 22,51 sek.

3. Martyna Petraškaitė (Kauno „Virga LTU“) – 25,51 sek.

7. Emilija Dirdaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 27,29 sek.

11. Luknė Antanavičiutė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 29,80 sek.

12. Mėta Žilytė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 30,64 sek.             

13. Goda Bulauskaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 33,32 sek.

Vaikinai (12 dalyvių)

1. Aleksejus Petrakovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 19,20 sek.

2. Danius Kuprelis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 19,29 sek.

3. Dominikas Kislovskis (LVJC) – 20,23 sek.

8. Donatas Draukšas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 24,70 sek.

9. Robertas Paleckis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 24,80 sek.

10. Alanas Solovejus (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 26,17 sek.

11. Nojus Slatkevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 26,75 sek.

12. Vilius Krylovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 27,80 sek.

50 m BF

Merginos (34 dalyvės)

1. Neda Vasiliauskaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 25,64 sek.

2. Milda Emužytė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 26,32 sek.

3. Dagnė Maksimavičiūtė (VMSC) – 26,75 sek.

6. Kamilė Ragimovaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 26,98 sek.

12. Odeta Nomgaudė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 28,02 sek.

24. Emilija Dirdaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 30,02             

26. Mėta Žilytė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 30,39 sek.             

33. Goda Bulauskaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 33,74 sek.

Vaikinai (27 dalyviai)

1. Danius Kuprelis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 22,83 sek.

2. Rapolas Liubinas (LVJC) – 23,26 sek.

3. Osvaldas Anusevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 23,45 sek.

12. Donatas Piliutikas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 25,26 sek.

18. Alanas Solovejus (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 26,64 sek.

20. Donatas Draukšas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 27,02 sek.

21. Robertas Paleckis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 27,48 sek.

23. Nojus Slatkevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 28,67 sek.

24. Vincentas Ščėsna (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 29,13 sek.

25. Džiugas Sadauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 29,20 sek.

26. Vilius Krylovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 30,00 sek.

100 m SF

Merginos (8 dalyvės)

1. Sabina Žilinska (LVJC) – 46,23 sek.

2. Alantė Vanagaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 00,02 sek.

3. Liepa Lisauskaitė (LVJC) – 1 min. 02,10 sek.

5. Emilija Dirdaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 06,70 sek.

6. Luknė Antanavičiutė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 08,36 sek.

7. Mėta Žilytė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 16,45 sek.

Milda Emužytė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – nefinišavo

Vaikinai (10 dalyvių)

1. Aleksejus Petrakovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 46,70 sek.

2. Danius Kuprelis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 48,40 sek.

3. Rapolas Liubinas (LVBJC) – 48,57 sek.

4. Tomas Bėrontas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 50,16 sek.

5. Mykolas Petrauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 51,92 sek.

7. Robertas Paleckis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 56,36 sek.

9. Donatas Draukšas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 01,32 sek.

10. Nojus Slatkevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 04,18 sek.

200 m BF

Merginos (22 dalyvės)

1. Vanesa Norkaitė (VMSC) – 2 min. 06,73 sek.

2. Neda Vasiliauskaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 09,86 sek.

3. Agnė Semionova (VMSC) – 2 min. 10,13 sek.         

4. Kamilė Ragimovaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 12,04 sek.

19. Goda Bulauskaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 44,89 sek.

Vaikinai (19 dalyvių)

1. Germanas Avdevičius (VMSC) – 2 min. 00,57 sek.

2. Vladislavas Tarmasevičius (VMSC) – 2 min. 00,60 sek.

3. Ignas Avgustinas (VMSC) – 2 min. 04,46 sek.

6. Donatas Piliutikas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 08,26 sek.

16. Alanas Solovejus (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 24,39 sek.

18. Vincentas Ščėsna (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 26,04 sek.

400 m SF

Mergaitės (3 dalyviai)

1. Alantė Vanagaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 5 min. 01,48 sek.

2. Emilija Dirdaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 5 min. 18,02 sek.

3. Kamilė Ragimovaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 5 min. 20,60 sek.

Berniukai (3 dalyviai)

1. Aleksejus Petrakovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 3 min. 58,39 sek.

2. Aleksejus Devkšas (VMSC) – 4 min. 02,80 sek.

3. Mykolas Petrauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 4 min. 25,80 sek.

4. Tomas Bėrontas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 4 min. 50,89 sek.

50m AP (nėrimas)

Merginos (5 dalyvės)

1. Sabina Žilinska (LVJC) –19,32 sek.

2. Milda Emužytė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 21,02 sek.

3. Alantė Vanagaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 25,15 sek.

4. Kamilė Ragimovaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 26,16 sek.

5. Emilija Dirdaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 30,32 sek.

Vaikinai (10 dalyvių)

1. Aleksejus Petrakovas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 17,26 sek.

2. Danius Kuprelis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 17,29 sek.

3. Dominikas Kislovskis (LVJC) – 18,20 sek.

4. Osvaldas Anusevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 19,36 sek.

5. Tomas Bėrontas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 20,82 sek.

9. Mykolas Petrauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 22,71 sek.

10. Donatas Draukšas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 24,23 sek.

100 m BF

Merginos (32 dalyvės)

1. Vanesa Norkaitė (VMSC) – 57,36 sek.

2. Neda Vasiliauskaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 57,48 sek.

3. Agnė Semionova (VMSC) – 59,86 sek.

4. Kamilė Ragimovaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 59,90 sek.

18. Odeta Nomgaudė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 05,62 sek.

23. Luknė Antanavičiutė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 07,83 sek.

27. Goda Bulauskaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 16,26 sek.

Vaikinai (21 dalyvis)

1. Rapolas Liubinas (LVJC) – 52,07 sek.

2. Vladislavas Tarmasevičius (VMSC) – 53,74 sek.

3. Ernestas Krajauskas (VMSC) – 53,79 sek.

5. Osvaldas Anusevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 54,00 sek.

10. Donatas Piliutikas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 57,39 sek.

13. Alanas Solovejus (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 00,08 sek.

19. Vincentas Ščėsna (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 03,45 sek.

20. Džiugas Sadauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 1 min. 06,00 sek.

200 m SF

Merginos (6 dalyvės)

1. Sabina Žilinska (LVJC) – 1 min. 45,35 sek.             

2. Alantė Vanagaitė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 20,00 sek.

3. Liepa Lisauskaitė (LVJC) – 2 min. 22,64 sek.

5. Luknė Antanavičiutė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 30,16 sek.

6. Mėta Žilytė (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 34,36 sek.

Vaikinai (9 dalyviai)

1. Aleksejus Devkšas (VMSC) – 1 min. 52,16 sek.

2. Tomas Bėrontas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 01,51sek.

3. Mykolas Petrauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 02,16 sek.

7. Robertas Paleckis (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 19,03 sek.

8. Nojus Slatkevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 2 min. 21,83 sek.

400 m BF

Mergaitės (16 dalyvių)

1. Vanesa Norkaitė (VMSC) – 4 min. 41,92 sek.

2. Agnė Semionova (VMSC) – 4 min. 42,20 sek.

3. Agnesa Norkaitė (VMSC) – 5 min. 04,39 sek.

Klaipėdiečių nebuvo.

Berniukai (13 dalyvių)

1. Vladislavas Tarmasevičius (VMSC) – 4 min. 27,17 sek.

2. Germanas Avedvičius (VMSC) – 4 min. 41,89 sek.

3. Ernetas Krajauskas (VMSC) – 4 min. 45,76 sek.

4. Osvaldas Anusevičius (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 4 min. 46,29 sek.

5. Donatas Piliutikas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 4 min. 50,20 sek.

13. Džiugas Sadauskas (Klaipėdos „Gintaro“ SC) – 5 min. 16,94 sek.

Estafetė 4 po 50m BF

Merginos (9 komandos)

1. VMSC-1: A.Semionova, S.Mikelevičiutė, D.Maksimavičiutė, V.Norkaitė – 1 min. 47,80 sek.

2. Klaipėdos „Gintaro“ SC–1: Neda Vasiliauskatė, Emilija Dirdaitė, Kamilė Ragimovaite, Milda Emužytė – 1 min. 52,11 sek.

3. VMSC-2: Laura Bachovaitė, Karolina Rodzytė, Iieva Fleminaitė, Agnesa Norkaitė –1 min. 52,20 sek.

9. Klaipėdos „Gintaro“ SC–2: Luknė Antanavičiutė, Mėta Žilytė, Goda Bulauskaitė, Odeta Nomgaudė – 2 min. 02,51 sek.

Vaikinai (7 komandos)

1. Klaipėdos „Gintaro“ SC–1: Osvaldas Anusevičius, Danius Kuprelis, Aleksejus Petrakovas, Donatas Piliutikas – 1 min. 35,23 sek.

2. VMSC–1: Ernestas Krajauskas, Ignas Avgustinas, Vladislavas Tarmasevičius, Kajus Gumauskas – 1 min. 37,30 sek.

3. LVJC: Dominikas Kislovskis, Ignas Reinsonas, Pijus Petkus, Rapolas Liubinas – 1 min. 39,09 sek.

6. Klaipėdos „Gintaro“ SC–2: Tomas Bėrontas, Donatas Draukšas, Mykolas Petrauskas, Robertas Paleckis – 1 min. 47,89 sek.

Klaipėdos „Gintaro“ SC–3: Nojus Slatkevičius, Alanas Solovejus, Vincentas Ščėsna, Džiugas Sadauskas – diskvalifikuota už starto taisyklių pažeidimą

Mišri estafetė 4 po 100 m SF (8 komandos)

1. Klaipėdos „Gintaro“ SC–1: Aleksejus Petrakovas, Milda Emužytė, Neda Vasiliauskaitė, Danius Kuprelis – 3 min. 20,05 sek.

2. LVJC-1: Dominikas Kislovskis, Sabina Žilinska, Liepa Lisauskaitė, Rapolas Liubinas – 3 min. 21,95 sek.

3.VMSC-1: Vanesa Norkaitė, Aleksejus Devkšas, Agnesa Norkaitė, Ignas Avgustinas – 3 min. 49,02 sek.

4. Klaipėdos „Gintaro“ SC–2: Tomas Bėrontas, Kamilė Ragimovaitė, Osvaldas Anusevičius, Emilija Dirdaitė – 3 min. 49,86 sek.

6. Klaipėdos „Gintaro“ SC–2: Mykolas Petrauskas, Mėta Žilytė, Robertas Paleckis, Luknė Antanavičiutė – 4 min. 19,67 sek.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *