M. Papšys „Neptūno“ futbolo klubo debiutą pavertė įspūdingu

Uostamiesčio „Neptūno“ futbolo klubas lengva pergale įsiamžino save Lietuvos futbolo 1-osios lygos, kurioje debiutavo, čempionate.

Kęstučio Ivaškevičiaus kariauna Panevėžyje net 5:0 sutriuškino „Panevėžio B“ vienuolikę. Didžiausiu pergalės kalviu neabejotinai buvo keturis įvarčius įmušęs Marius Papšys.

Trys jo taiklūs smūgiai iki pertraukos garantavo klaipėdiečiams ramų gyvenimą antroje susitikimo pusėje.

Debiutinis jaudulys ėmė sklaidytis po vienas nuo kito nedideliu laiko intervalu pelnytų dviejų įvarčių. Pirmą kartą šeimininkų vartininką „Valera“ nuginklavo 16-ąją min., antrąjį – 24-ąją.

Artėjant pertraukai kamuolys trečią kartą suspurdėjo „Panevėžio“ vienuolikės dublerių tinkle.

Po pertraukos, įvairiu laiku, buvo pakeisti penki futbolininkai. M. Papšio darbus pratęsė ir tašką susitikime padėjo iš Gargždų „Bangos“ į „Neptūną“ perėjęs Jonas Bičkus. Po jo rezultatyvios atakos švieslentėje sušvito rezultatas – 0:5.

„Apylygiai žaidėme. Tačiau mums, o ne šeimininkams pavyko pasiekti įvarčius. Panevėžiečiai taip pat turėjo progų. Jei jas būtų realizavę, nežinia, kurion pusėn būtų nusvirusios svarstyklės, – įspūdžiais apie rungtynes dalijosi „Neptūno“ strategas K. Ivaškevičius. – Artėjant pertraukai „įkrito“ ir trečias įvartis. Antrajam kėliniui prasidėjus panevėžiečiai bandė „užlipti“, tačiau, kai gavo ketvirtą – nurimo.“

Paklaustas, ar tenkino auklėtinių žaidimas, treneris šypsojosi, kad dar yra „kur tobulėti“.

„Turint omeny, kad tai buvo mūsų pirmosios oficialios sezono rungtynės, žaidėme normalų futbolą. Tiesa, sunku įvertinti mūsų ekipos meistriškumą, nes iš rezultato dar negalima spręsti: ar mes tokie stiprūs, ar varžovai silpni“, – samprotavo K. Ivaškevičius.

Anot buvusio Lietuvos nacionalinės rinktinės žaidėjo, artimiausios dvejos rungtynės bus savotišku komandos meistriškumo lakmuso popieriumi. Mat laukia du mūšiai su lygos favoritais – kovo 27 d. uostamiestyje su Šiaulių „Šiauliais“, balandžio 3 d. Jonavoje – su „Jonava“.

„Šios ekipos neslepia tikslų būti geriausiomis mūsų lygoje ir iškopti į A lygą, todėl, kokie mes esame ir pasimatys mūšiuose su šiomis vienuolikėmis“, – teigė K. Ivaškevičius.

„Panevėžys B“ – „Neptūnas“ 0:5 (0:3).

Įvarčiai: 16 min. Marius Papšys; 24 min. Marius Papšys; 43 min. Marius Papšys; 61 min. Marius Papšys; 85 min. Jonas Bičkus.

„Neptūnas“: Matas Daškus, Egidijus Dusevičius, Tautvydas Špiegis, Martynas Velyvis, Vladislavas Kučerovas (nuo 81 min. Erlandas Seselskis), Jonas Bičkus (nuo 86 min. Tomas Gvazdinskas), Marius Papšys (nuo 69 min. Aleksandras Fiodorovas), Levas Sonas, Erikas Vainoras (nuo 76 min. Tomas Jonušas), Adomas Ankudinovas, Denisas Matichinas (56 min. įspėtas, nuo 64 min. Laurynas Barsteika).