2024 20 birželio

Regbio taurės varžybose „Kovą“ egzaminuos legendinis „Vairas“

Po ilgos, dėl karantino trukusios pertraukos, kovas aikštėse atnaujins Lietuvos regbininkai.

Pirmosios šio sezono varžybos vyks savaitgalį Marijampolėje. Dėl Lietuvos regbio federacijos (LRF) Didžiosios ir Mažosios taurės kovos aštuonios komandos.

„Po ilgos pertraukos pakeitėme varžybų formatą. Šiais metais dėl Lietuvos taurės kovas pradės visos komandos ir jų neskirstėme pagal pajėgumą. Komandos aikštėje pačios išsiaiškins, kuri yra stipresnė ir tęs kovas dėl Didžiosios ir Mažosios taurės. Laukia įnirtingos kovos, nes kiekvienos rungtynės bus lemiamos“, – teigė LRF prezidentas Irmantas Kukulskis.

Marijampolės manieže vyks pirmi du  taurės varžybų etapai. Šeštadienį kovas pradės „Šiauliai“ su Vilniaus „Geležiniu vilku“, o Šiaulių „Vairas“ susitiks su Klaipėdos „Kovo“ ekipa.

Šiauliečių ir klaipėdiečių rungtynių pradžia 15 val.

Sekmadienį į aikštę išbėgs Šiaulių „Citma“ ir Vilniaus regbio akademija (RA) bei dvi Šiaulių komandos „Baltrex“ ir „Baltrex–2“.

Kelialapiai į Didžiosios taurės finalą atiteks etapų nugalėtojams. Finale pralaimėjusios komandos žais dėl 3-iosios vietos.

Pirmosiose rungtynėse pralaimėjusios ekipos tęs kovą dėl Mažosios taurės. Finalinis etapas, kuriame paaiškės taurių laimėtojai, numatytas balandžio mėnesį Šiauliuose arba Klaipėdoje.

 „Šiuo laikotarpiu kiekvienos rungtynės mums labai svarbios, nes dėl pandemijos ne visas suplanuotas varžybas pavyksta suorganizuoti. Regbininkams labai svarbu po ilgokos pertraukos vėl pajausti ritmą ir įgauti patirties. Taurės varžybose regbininkai kovos ne tik dėl titulų, bet ir dėl vietos nacionalinėje rinktinėje. Lietuvos regbio-7 rinktinės šiais metais laukia kovos su stipriausiomis žemyno komandomis Europos čempionate, į kurį sugrįžome po ketverių metų pertraukos“, – konstatavo I. Kukulskis.

Praėjusiais metais dėl pandemijos ir įvesto karantino, Didžiosios taurės varžybų nepavyko surengti. Mažąją taurę iškovojo Vilniaus RA.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *