Varezės ežero vanduo A. Navickui – netakus

Europos irklavimo pirmenybėse Varezėje (Italija), neįgaliųjų sportininkų grupėje rungtyniavęs klaipėdietis Augustas Navickas buvo lėčiausias tarp devynių irkluotojų.

2000 m distanciją mūsų sportininkas sugaišo 10 min. 35,00 sek.

Antroje dalyvių grupėje, kurioje buvo klaipėdietis, nugalėjo ukrainietis Romanas Polianskis – 9 min. 50,33 sek. Antrą vietą užėmė vokietis Marcusas Klempas – 10 min. 09,16 sek., trečią – vengras Zsoltas Peto – 10 min. 22,54 sek.

Pirmoje grupėje (5 irkluotojai) nugalėjo Benjaminas Pritchardas iš Didžiosios Britanijos – 9 min. 37,69 sek., paskutinis – penktas likęs baltarusis Maksimas Miatlovas finišą pasiekė per 10 min. 03,33 sek.

Sekmadienį klaipėdietis dalyvaus B finale.

Prieš dvi dienas tame pačiame Varezės ežere vyko Europos paralimpinės atrankos regata, kurioje A. Navickas užėmė ketvirtą vietą.

Italijoje parolimpinių žaidynių dalyvio pažymėjimo neiškovojęs A. Navickas turės vieną progą tai atlikti birželio mėnesį, kai vyks dar vienerios atrankinės varžybos dėl kelionės į Japoniją.