A. Šidiškis Europos pirmenybes baigė 10-as

Arnas Šidiškis Maskvoje vykusiame 99-ajame Europos sunkiosios atletikos čempionate užėmė 10-ąją vietą tarp 14 stipruolių.

Svorio iki 109 kg B grupėje Klaipėdoje įsikūręs anykštėnas rovimo veiksmu iškėlęs 160 kg štangą, stūmimo – 194 kg, užėmė antrą vietą.

Uostamiesčio sunkiosios atletikos sporto klubo narys kartu su kitais keturiais dalyviais štangas kėlė dieną anksčiau nei pajėgiausieji atletai, pagal rezultatus atrinkti į A grupę.

Kad sužinotų, kokią užims galutinę vietą, A. Šidiškis turėjo laukti ilgiau nei parą.

Viltis, kad ne visi A grupės atletai iškels tokio svorio štangas arba gaus nulinius įvertinimus, iš dalies pasitvirtino.

Didžiausia staigmena tapo tai, kad rovimo rungtį laimėjęs (190 kg) armėnas Simonas Martirosianas, stūmimo veiksmu neiškėlė pradinio svorio (227 kg) štangos ir čempionatą baigė gavęs „baranką“.

Šis favorito kluptelėjimas patiko visiems dalyviams, galutinėje rikiuotėje palypėjusiems laipteliu aukštyn. Taip A. Šidiškis buvo priimtas į dešimtuką.

Auksą iškovojo ukrainietis Dmitro Čumakas – 181 kg ir 226 kg, dvikovėje 53 kg aplenkęs lietuvį.