2024 20 balandžio

Jaunučių badmintono pirmenybėse – vienas medalis

Druskininkuose surengtame Lietuvos jaunučių iki 13 metų badmintono čempionate klaipėdiečiai nestebino – užimta vos viena prizinė vieta.

Sidabro medalį iškovojo Rokas Krūminas, berniukų dvejetų (8 poros) grupėje žaidęs su vilniečiu Danieliu Leonovičiumi. Jie pirmosiose varžybose 21:13, 21:11 nugalėję šakiečius Roką Daugėlą ir J. Sadauską, jie pateko į pusfinalį. Dėl bilieto į finalą klaipėdietis ir vilnietis 21:19, 21:17 įveikė prieniškius Gustą Čekavičių ir Emanuelį Vneką.

Tačiau auksinis mūšis su broliais kauniečiais Danieliu ir Dominiku Tankevičiais baigėsi pastarųjų pergale 21:16, 21:19.

Antrasis klaipėdietis Ugnius Lygnugaris, dvejetų turnyre žaidęs su tauragiškiu Jogaila Altaravičiumi, užėmė šeštąją poziciją.

Berniukų vienetų pirmenybėse R. Krūminas pirmosiose rungtynėse, po atkaklaus mūšio, įveikė šakietį Jokūbą Sadauską – 23:21, 21:16, tačiau ketvirtfinalyje nepasipriešino – 6:21, 8:21 vilniečiui Adomui Mažeikai. Kovoje dėl 5–8 vietų R. Krūminas pralaimėjo dar ir kauniečiui Joringiui Skirgailai 21:18, 14:21, 13:21. Klaipėdietis, kartu su šakiečiu Mykolu Jakščiu, pasidalijo 7-8 vietomis.

U. Lygnugaris, 13:21, 9:21 nusileidęs Gustui Čekavičiui iš Prienų, jau aštuntfinalyje sudėjo ginklus. Tarp 18 dalyvių U. Lygnugaris pasidalijo 13-16 vietomis.

Į čempionatą Klaipėda nedelegavo mergaičių. Mišrių dvejetų grupėje (8 duetai) klaipėdiečiai žaidė su kitų miestų atstovėmis – R. Krūminas su kretingiške Urte Mackevičiūte, U. Lygnugaris su vilniete Auguste Klimaite. Abi poros pralaimėjo pirmuosius susitikimus. Vėliau R. Krūminas su U. Mackevičiūte užėmė 5-ąją vietą, o U. Lygnugaris su A. Klimaite – 7-8-ąją.