2024 20 balandžio

„Telecom–Mėmelis“ rankininkai sulaukė nelauktų atostogų

Antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse Klaipėdos „Telecom–Mėmelio“ laukė įgyvendinamas tikslas – reikėjo namie įveikti Šalčininkų rajono „Sokol“ ekipą 5 įvarčiais.

Šio skirtumo būtų pakakę, kad pajūrio vyrai būtų atsikeršiję už nesėkmę pirmajame susitikime (31:35) ir patekę į Lietuvos 1-osios lygos rankinio čempionato pusfinalį.

Nors nuo pirmųjų minučių klaipėdiečiams teko vytis svečius, tačiau įpusėjus pirmajam kėliniui vyravo lygybė – 6:6, 7:7. 23-iąją min. švieslentėje dar švytėjo „sakalus“ tenkinantis rezultatas – 9:9.

Negana to, per likusias septynias minutes subyrėjo klaipėdiečių gynyba ir sustojo veikti puolimo mašina. „Mėmelio“ rankininkai pelnę vos vieną įvartį, o praleidę net 6, prieš likusį kėlinį atsiliko 10:15. Pridėjus dar keturis įvarčius iš pirmosios akistatos, uostamiesčio ekipos laukė jau sunkiai įgyvendinamas uždavinys.

Svečiai po pertraukos ir toliau uoliai gynė savo tvirtovę. Pirmąjį įvartį po poilsio minučių klaipėdiečiai pelnė tik ketvirtąją minutę. Skirtumas nė nemanė tirpti. 43-iąją min. „Sokol“ septynetas pirmavo 22:18.

Minutės, visiškai nulėmusios pusfinalininką, buvo nuo 47-osios iki 50-osios. Šalčininkiečiai atitolo iki 28:22, o per likusį laiką šį skirtumą padidino dar dviem įvarčiais.

„Mėmelio“ vyrai baigė sezoną, o dėl medalių dar liko kovoti kita Klaipėdos komanda – „Viesulas–Dragūnas“.

„Telecom–Mėmelis“ – „Sokol“ 27:35 (10:15).

„Telecom–Mėmelis“:  Justas Tūtoraitis, Linas Budginas – po 6, Gediminas Dumčius – 5, Aivaras Ramanauskas, Kęstutis Kremeris – po 4, Žygimantas Strelkauskas, Gvidas Gulbinskas – 1.