2024 27 liepos

„Dragūno“ dubleriai į pusfinalį nužingsniavo pasišokinėdami

Uostamiesčio „Viesulo–Dragūno“ septynetas, Lietuvos vyrų 1-osios lygos rankinio čempionato antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse 36:24 įveikęs Varėnos „Ūlą“, lengviau nei laukta, pateko į pusfinalį.

Nenurašyti dzūkų vertė pirmojo susitikimo baigmė, kai Gintaro Cibulskio auklėtiniai Varėnoje iškovojo pergalę po varginančios kovos 29:27.

Klaipėdoje Lietuvos grybų sostinės rankininkai priešinosi pirmąsias dešimt minučių. Pajūrio ekipa nutolo pelniusi penkis įvarčius iš eilės – 10:4.

26-ąją min. „Dragūno“ dubleriai jau buvo priekyje 18:7. Sulaukus pertraukos švieslentėje švytėjo apvalūs skaičiai – 20:10.

Antrajam kėliniui prasidėjus dzūkai dar labiau klimpo – lyg Čepkelių raiste. 40-ąją min. klaipėdiečiai jau turėjo 14 įvarčių persvarą – 26:12.

Per likusį laiką skirtumas buvo sumenkęs nuo 14 iki 10 įvarčių, o vėliau vėl atsistatęs.

Po 60 min. nuaidėjusi finalinė sirena skelbė įtikinamą uostamiesčio rankininkų pergalę – 36:24.

Tarp nugalėtojų rezultatyvumu išsiskyrė… varėniškis. 8 įvarčius pelnęs Ignas Savičius į Klaipėdą atvyko iš Varėnos. Pastaraisiais metais jį matome net pagrindinėje uostamiesčio ekipoje. 7 kartus taikliai metė Tomas Drakšas, 5 – Tomas Valentukevičius.

Dviejų rungtynių bendras rezultatas: „Viesulas–Dragūnas“ – „Ūla“ 65:51.

„Dragūno“ jaunimui nereikės ilgai laukti lemiamų mūšių – jau šį savaitgalį Vilniuje vyks finalinės kautynės. Klaipėdiečiai pusfinalyje šeštadienį susirems su „Molėtų“ komanda. Kitoje poroje varžysis Vilniaus krašto klubai – sostinės „Amber“ ir Šalčininkų rajono „Sokol“.