2021 20 birželio

Orientacininkų kova dėl medalių ne miške, o tarp namų

Šalies orientavimosi sporto mėgėjai dviejų dienas varžybas Panevėžyje pradėjo Lietuvos sprinto rungties čempionatu. Jame panoro varžytis 714 dalyvių.

Įvairaus amžiaus sportininkams kontrolinių punktų reikėjo ieškoti ne miškuose, kaip įprasta, o privačių namų kvartaluose.

Klaipėdiečiai į pajėgiausių vyrų ir moterų dalyvių grupių prizines vietas nepretendavo, tačiau jie gaudė smulkesnes žuveles.

Veteranų (35-40 m.) grupėje aukso medalius iškovojo uostamiesčio atstovai – Agnius Čiapas ir Reda Žalimienė. Šioje moterų grupėje sidabras atiteko irgi pajūrio sportininkei  Ievai Baltriukaitei.

Tarp 80-mečių ir vyresnių sportininkų, konkurentų neturėjo Mykolas Barauskas. Klaipėdietis, galėjęs pasiimti medalį, net nepersirengęs, nubėgo 1,5 km ir 9 kontrolinius punktus atrado per 21 min. 9 sek.

Gerai judėjo ir jaunoji karta. Tarp 14-mečių mergaičių, kurių buvo 38, bronzos medalį iškovojo Skaistė Skripkauskaitė, penktą vietą užėmė Beatričė Šimkutė, septintą – Patricija Kalvaitytė.

Tokio pat mažiaus berniukų varžybose (67 dalyviai) „O! Klaipėda“ klubo nariui Teodorui Gedminui (4 vieta) iki prizinės vietos pristigo vos 12 sek, o Arnui Sausaičiui (5 vieta) – 19 sek. Šioje grupėje Vasaris Juška užėmė 7 vietą.

Aukštas vietas tarp 12-mečių berniukų, kurių susirinko net 71, užėmė Matas Mikalajūnas – 7-ta pozicija, Matas Stankūnas – 9-ta.

16-mečių merginų grupėje „O! Klaipėda“ sportininkė Eidvilė Tėvelytė tarp 37 sportininkių buvo septinta.

20-mečių vaikinų grupėje žingsnio iki medalio pritrūko Simonas Riauka. Jis užėmė ketvirtą vietą tarp 15 bendraamžių.

Sekmadienį orientacininkai bus pakviesti į mišrių komandų sprinto estafečių pirmenybes.

Grupių, kuriose varžėsi klaipėdiečiai, prizininkai ir klaipėdiečių užimtos vietos

Vyrai (77 dalyviai): 3,5 km, 17 KP

1. Algirdas Bartkevičius (Kaunas) – 12 min. 16 sek.

2. Jonas Vytautas Gvildys(Kaunas) – 12 min. 17 sek.

3. Vilius Aleliūnas (Vilnius) – 12 min. 38 sek.

26. Simonas Riauka ( Klaipėda) – 14 min. 22 sek.

27. Rokas Koveckis (Klaipėda) – 14 min. 23 sek.

55. Robertas Stankevičius (Klaipėda) – 16 min. 57 sek.

73. Arvydas Grublys (Klaipėda) – 23 min. 30 sek.

Moterys (50 dalyvių): 2,8 km, 17 KP

1–2. Gabija Ražaitytė–Saunorienė (Kaunas) – 12 min. 33 sek.

1–2. Teklė Emilija Gvildytė (Kaunas) – 12 min. 33 sek.

3. Kastė Rutkauskaitė (Vilnius) – 12 min. 51 sek.

22. Giedrė Domarkaitė (Klaipėda) – 16 min. 04 sek.

39. Justina Liubinskienė (Klaipėda) – 18 min. 38 sek.

12–13 m. berniukai (71 dalyvis): 1,9 km, 11 KP

1. Aleksas Murėnas (Kaunas) – 10 min. 06 sek.

2. Tijus Jokubauskis (Vilnius) – 10 min. 38 sek.

3. Tauras Drūlia (Kaunas) – 11 min. 39 sek.

7. Matas Mikalajūnas (Klaipėda) – 12 min. 12 sek.

9. Matas Stankūnas (Klaipėda) – 12 min. 38 sek.

16. Rokas Zubavičius (Klaipėda) – 13 min. 32 sek.

18. Eimantas Denisovas (Klaipėda) – 13 min. 40 sek.

25. Mantas Paulius (Klaipėda) – 14 min. 23 sek.

37. Agnius Sobeckis (Klaipėda) – 17 min. 06 sek.

12–13 m. mergaitės (46 dalyvės): 1,9 km, 11 KP

1. Gustė Krapauskaitė (Panevėžys) – 11 min. 42 sek.

2. Eva Sriubaitė (Vilnius) – 11 min. 56 sek.

3. Ugnė Motiejūnaitė (Vilnius) – 12 min. 22 sek.

11. Ugnė Barvydaitytė (Klaipėda) – 14 min. 23 sek.

13–14. Elzė Vainoriūtė (Klaipėda) – 14 min. 57 sek.

13–14. Anelė Naruševičiūtė (Kaunas) – 14 min. 57 sek.

18. Eglė Andrijauskaitė ( Klaipėda) – 16 min. 32 sek.

Elzė Lukšaitė (Klaipėda) – diskvalifikuota

14–15 m. berniukai (67 dalyviai): 2,5 km, 15 KP

1.Domas Juknevičius (Krekenava) – 11 min. 35 sek.

2. Vitas Subatkis (Krekenava) – 12 min. 22 sek.

3. Deivis Tarulis (Krekenava) – 12 min. 48 sek.

4. Teodoras Gedminas (Klaipėda) – 13 min. 00 sek.

5. Arnas Sausaitis (Klaipėda) – 13 min. 07 sek.

7. Vasaris Juška (Klaipėda) – 14 min. 00 sek.

16. Oskaras Kalvaitis (Klaipėda) – 15 min. 37 sek.

48. Joris Sobeckis (Klaipėda) – 22 min. 10 sek.

14–15 m. mergaitės (39 dalyvės): 2,2 km, 13 KP

1. Margarita Dienytė (Vilnius) – 11 min. 01 sek.

2. Gabija Stankevičiūtė (Kaunas) – 12 min. 02 sek.

3. Skaistė Skripkauskaitė (Klaipėda) – 12 min. 12 sek.

5. Beatričė Šimkutė (Klaipėda) – 12 min. 27 sek.

7. Patricija Kalvaitytė (Klaipėda) – 13 min. 09 sek.

18. Lineta Lūžytė (Klaipėda) – 15 min. 13 sek.

Vytautė Damulevičiūtė (Klaipėda) – diskvalifikuota

16–17 m. merginos (37 dalyvės): 2,5 km, 15 KP

1. Miglė Činčikaitė (Panevėžys) – 11 min. 58 sek.

2. Goda Ziaziulytė (Vilnius) – 11 min. 59 sek.

3. Agilė Kevėnaitė (Panevėžys) – 14 min. 11 sek.

7. Eidvilė Tėvelytė (Klaipėda) – 15 min. 19 sek.

20. Rugilė Denisovaitė (Klaipėda) – 17 min. 09 sek.

25. Silvija Kisieliūtė (Klaipėda) – 19 min. 09 sek.

Rusnė Baltrušaitytė (Klaipėda) – diskvalifikuota

20–22 m. jaunuoliai (15 dalyvių): 3,5 km, 17 KP

1. Tadas Dementavičius (Kaunas) – 13 min. 01 sek.

2. Andojas Lapinskas (Vilnius) – 13 min. 52 sek.

3. Dovydas Kaušakys (Krekenava) – 13 min. 54 sek.

4. Simonas Riauka (Klaipėda) – 14 min. 22 sek.

13. Arvydas Grublys (Klaipėda) – 23 min. 30 sek.

35–39 m. vyrai (22 dalyviai): 2,9 km, 17 KP

1. Agnius Čiapas (Klaipėda) – 12 min. 10 sek.

2. Daivaras Genys (Jurbarkas) – 12 min. 18 sek.

3. Vytautas Kamarūnas (Kaunas) – 12 min. 36 sek.

7. Aidas Galičinas (Klaipėda) – 13 min. 58 sek.

13. Justinas Liubinskas (Klaipėda) – 14 min. 35 sek.

15. Artūras Pečkys (Klaipėda) – 15 min. 32 sek.

19. Ramūnas Pabrėža (Klaipėda) – 17 min. 54 sek.

20. Vitalijus Petrovas (Klaipėda) – 19 min. 25 sek.

35–39 m. moterys (18 dalyvių): 2,5 km, 14 KP

1. Reda Žalimienė (Klaipėda) – 12 min. 26 sek.

2. Ieva Baltriukaitė (Klaipėda) – 13 min. 48 sek.

3. Irina Adomaitienė (Vilnius) – 14 min. 19 sek.

13. Indrė Genienė (Klaipėda) – 17 min. 28 sek.

40–44 m. moterys (18 dalyvių): 2,5 km, 14 KP

1. Aistė Traubienė (Vilnius) – 12 min. 44 sek.

2. Inga Žvinytė (Vilnius) – 13 min. 53 sek.

3. Agnė Grigaliūnaitė (Panevėžys) – 14 min. 13 sek.

12. Rasa Baltrušaitienė (Klaipėda) – 17 min. 34 sek.

45–49 m. vyrai (22 dalyviai): 2,8 km, 14 KP

1. Mantas Rimkus (Vilnius) – 11 min. 07 sek.

2. Aidas Katarskis (Šiauliai) – 12 min. 46 sek.

3. Algirdas Kaupinis (Alytus) – 12 min. 47 sek.

15.Kęstutis Vaičius  (Klaipėda) – 14 min. 38 sek.

Daivoras Janušauskas (Klaipėda) – diskvalifikuotas

50–54 m. vyrai (21 dalyvis): 2,8 km, 14 KP

1. Ramūnas Časas (Vilnius) – 11 min. 56 sek.

2. Rolandas Bačkys (Vilnius) – 12 min. 00

3. Bertašius Rimvydas (Vilnius) – 12 min. 18 sek.

11-12. Justas Budriūnas (Klaipėda) – 15 min. 17 sek.

11-12. Kęstutis Siudikas (Vilnius) – 15 min. 17 sek.

13. Ričardas Tėvelis (Klaipėda) – 15 min. 24 sek.

50–54 m. moterys (11 dalyvių): 2,3 km, 13 KP

1. Jolita Domarkienė (Plungė) – 12 min. 18 sek.

2. Aušra Bartkevičienė (Kaunas) – 12 min. 34 sek.

3. Irena Vidžiūnienė (Šiauliai) – 17 min. 23 sek.

4. Dalia Jakulytė (Klaipėda) – 17 min. 31 sek.

6. Živilė Grublienė (Klaipėda) – 18 min. 23 sek.

7. Reda Jonauskė (Klaipėda) – 18 min. 36 sek.

55–59 m. vyrai (7 dalyviai): 2,5 km, 14 KP

1. Arimantas Petukas (Šiauliai) – 12 min. 32 sek.

2. Raimondas Kondrotas (Vilnius) – 12 min. 35 sek.

3. Romualdas Kniukšta (Vilnius) – 14 min. 12 sek.

4. Romualdas Pašakinskas (Klaipėda) – 15 min. 02 sek.

55–59 m. moterys (9 dalyvės): 2,1 km, 11 KP

1. Daiva Žiaukienė (Kaunas) – 12 min. 45 sek.

2. Natalija Davidenko (Vilnius) – 13 min. 41 sek.

3. Jolanta Saulėnienė (Kaunas) – 13 min. 43 sek.

6. AudronėAndriulionienė (Klaipėda) – 15 min. 25 sek.

8. Violeta Ančerienė (Klaipėda) – 16 min. 02 sek.

9. Arūnė Maumevičienė (Klaipėda) – 17 min. 24 sek.

60–64 m. vyrai (17 dalyvių): 2,5 km, 14 KP

1. Gintaras Mikolavičius (Vilnius) – 12 min. 37 sek.

2. Jonas Gediminas Gvildys (Kaunas) – 13 min. 12 sek.

3. Dainius Melaika Dainius (Panevėžys) – 13 min. 23 sek.

10. Rimvydas Kasiulevičius (Klaipėda) – 14 min. 52 sek.

16. Vidmantas Piktūrna (Klaipėda) – 17 min. 04 sek.

60–64 m. moterys (5 dalyvės): 2,1 km, 11 KP

1. Danutė Vilkelienė (Panevėžys) – 14 min. 05 sek.

2. Rita Servienė (Panevėžys) – 14 min. 17 sek.

3. Violeta Kutkienė (Kaunas) – 14 min. 25 sek.

5. Roma Kasiulevičienė (Klaipėda) – 31 min. 53 sek.

65–69 m. vyrai (13 dalyvių): 2,3 km, 13 KP

1. Rimas Jovaišas (Alytus) – 12 min. 37 sek.

2. Antanas Paužas (Alytus) – 12 min. 39 sek.

3. Algirdas Šalkauskas (Dembava) – 13 min. 08 sek.

7. Algirdas Grublys (Klaipėda) – 14 min. 23 sek.

80–84 m. vyrai (1 dalyvis): 1,5 km, 9 KP

1. Mykolas Barauskas (Klaipėda) – 21 min. 09 sek.

orienteering.lt nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *