2024 18 balandžio

Pergalė buvo taip arti

Lietuvos 1-osios lygos futbolo čempionate Klaipėdoje susirėmė uostamiesčio „Neptūnas“ ir lygos senbuvis – Kazlų Rūdos „Šilas“. Atkakli kova baigėsi lygiosiomis – 1:1.

Klaipėdiečiai pirmieji pelnė įvartį. 16-ąją min., suklaidinęs svečių gynėjus, į artimą vartų kampą kamuolį pasiuntė Marius Papšys.

Vėliau progų taikliai smūgiuoti turėjo abi vienuolikės, tačiau vartai buvo užrakinti.

Baigiantis susitikimui „Šilo“ futbolininkai, pasinaudoję tuo, kad šeimininkai nuskubėjo į priekį, surengė žaibišką kontrataką, kurią taikliu smūgiu baigė Audrius Brokas.

Per likusias minutes labiau karšta buvo klaipėdiečių baudos aikštelėje, tačiau svečiams nebuvo suteikta proga iškovoti pergalę.

„Šilas“, po akistatos su pajūrio klubu, liko aštuntoje vietoje, klaipėdiečiai, savo taškų sąskaitą papildę vienu tašku – devinti. Pergalės atveju Kęstučio Ivaškevičiaus auklėtiniai su varžovais būtų susilyginę taškais, o dėl teigiamo tarpusavio rezultato būtų apsikeitę vietomis. Tačiau visa tai liko neįgyvendinta likus žaisti vos trims minutėms.

Kitas rungtynes uostamiesčio futbolininkai žais gegužės 15 d. Vilniuje su „Riterių“ dubleriais.

„Neptūnas“ – „Šilas“ – 1:1 (1:0).

Įvarčiai: 16 min. Marius Papšys („Neptūnas“) – 1:0; 87 min. Audrius Brokas („Šilas“) – 1:1.

„Neptūnas“: Matas Daškus (90+3 min. įspėtas), Erikas Vainoras (nuo 78 min. Tomas Gvazdinskas), Levas Sonas (53 min. įspėtas), Denisas Matichinas (nuo 73 min. Laurynas Barsteika), Tautvydas Špiegis (nuo 46 min. Aleksandras Fiodorovas), Marius Papšys, Egidijus Dusevičius, Jonas Bičkus, Adomas Ankudinovas (nuo 66 min. Vladislavas Kučerovas), Paulius Juška (18 min. įspėtas), Jonas Latakas.