2024 20 balandžio

Stebuklinga rungtynių pabaiga „Neptūnui“

Klaipėdos „Neptūno“ futbolininkai, per rungtynes Vilniuje su „Riterių“ dubleriais, buvo ties pralaimėjimo praraja (1:3), tačiau sugebėjo sukurti stebuklą – laimėti 4:3.

Nugalėtojams po įvartį pasiekė Erikas Vainoras, Jonas Bičkus, Marius Papšys ir Aleksandras Fiodorovas.

Du įvarčius vilniečiams pelnė Valdas Paulauskas, vieną – Justinas Marazas.

„Neptūnas“ rungtynes pradėjo greitu įvarčiu, jau 9-ąją min. vilniečių vartininką nuginklavo E. Vainoras.

Po praleisto įvarčio „Riterių“ B ekipa visiškai perėmė iniciatyvą. Iki pertraukos likus aštuonioms minutėms, Kęstučio Ivaškevičiaus auklėtiniai prasižengė prie savo vartų. 11 metrų baudinį taikliai realizavo J. Marazas. Tuo pajūrio futbolininkų bėdos nesibaigė. Po trijų minučių V. Paulauskas pelnė antrąjį šeimininkų įvartį.

Ir antrajame kėlinyje laikėsi nepalankus rezultatas „Neptūnui“. Negana to, 70-ąją min. individualias savybes pademonstravęs V. Paulauskas padidino jaunųjų „riterių“ persvarą iki dviejų įvarčių.

Tik didžiausias optimistas galėjo tikėti, kad per likusias dvidešimt minučių pavyks išsikapstyti iš pralaimėjimo duobės.

Juolab „Riterių“ žaidėjas Tomas Dombrauskis turėjo šimtaprocentinę progą dar labiau padidinti skirtumą.

Tačiau klaipėdiečiai sulaukė laimės minučių. Iš pradžių J. Bičkus sušvelnino skirtumą, po keleto minučių M. Papšys išlygino rezultatą. O vyšnaitę ant torto padėjo nuo antrojo kėlinio pradžios aikštėje pasirodęs A. Fiodorovas.

„Akivaizdu, kad po trečiojo įvarčio komanda pradėjo švęsti pergalę. Dar sykį buvome pamokyti, kad reikia žaisti iki finalinio švilpuko. Taip negalima! Labai apmaudus pralaimėjimas“, – niršo „Riterių“ dublerius treniruojantis kretingiškis Valdas Trakys.

„Neptūnas“ iškovojęs trečią pergalę po aštuonerių rungtynių, su 10 taškų užima 9-ąją vietą 14 komandų būryje.

„Riteriai“ B – „Neptūnas“ – 3:4 (2:1).

Įvarčiai: 9 min. Erikas Vainoras („Neptūnas“) – 0:1; 37 min. Justinas Marazas („Riteriai“ B; iš 11 m) – 1:1; 40 min. Valdas Paulauskas („Riteriai“ B) – 2:1; 70 min. Valdas Paulauskas („Riteriai“ B) – 3:1; 76 min. Jonas Bičkus („Neptūnas“) – 3:2; 79 min. Marius Papšys („Neptūnas“) – 3:3; 88 min. Aleksandras Fiodorovas („Neptūnas“) – 3:4.

„Neptūnas“: Matas Daškus, Paulius Juška, Erikas Vainoras (nuo 74 min. Vladislavas Kučerovas), Martynas Velyvis, Levas Sonas, Jonas Latakas (nuo 71 min. Tomas Jonušas), Denisas Matichinas (nuo 46 min. Aleksandras Fiodorovas, 90+1 min. įspėtas), Marius Papšys (nuo 90+2 min. Laurynas Barsteika), Egidijus Dusevičius, Jonas Bičkus, Adomas Ankudinovas (nuo 84 min. Erlandas Seselskis).