2024 26 balandžio

Tarp Lietuvos kurčiųjų lengvaatlečių triumfavo klaipėdiečiai

Vilniuje, „Vingio“ stadione, išdalyti Lietuvos kurčiųjų lengvosios atletikos čempionato titulai. Daugiausia vertingiausių medalių iškovojo Klaipėdos „Šermukšnio“ klubo lengvaatlečiai, į uostamiestį parvežę net penkis auksinius žetonus iš devynių.

Po du nustvėrė Šiaulių „Aido“ ir Vilniaus „Gesto“ atstovai.

Tarp klaipėdiečių dviem čempionės titulais savo gyvenimo biografiją papuošė Greta Šlevinskytė, laimėjusi visiškai skirtingas rungtis – 100 m sprintą – 16,48 sek. ir rutulio (4 kg) stūmimo varžybas  – 7 m 2 cm.

Tiesa, sprinto distancijoje jai neatsirado varžovių, todėl, jau turėdama aukso medalį kišenėje, bėgo viena pati.

Auksą taip pat laimėjo Edvinas Vaičiulis. 400 m atstumą jis įveikė per 1 min. 01,65 sek. Sidabrą iškovojo komandos draugas Lukas Žvinklys – 1 min. 12,31 sek.

Šuolio į tolį sektoriuje lygių sau neturėjo Marius Andrijauskas, nuskriejęs 4 m 51 cm.

Septintąjį čempionų titulą Klaipėdai iškovojo vyrų ketvertas – M. Andrijauskas, L. Žvinklys, Edvinas Vaičiulis ir Lukas Kvietkauskas, laimėję bėgimo estafetę 4 po 100 m – 54,13 sek.

Dar uostamiesčio sportininkai džiaugėsi kuklesnės vertės medaliais. Sidabro žetoną 100 m sprinto varžybose (12,19 sek.), o bronzos dukart ilgesnėje distancijoje (26,80 sek.) pelnė L. Kvietkauskas. 200 m rungtyje antras buvo E. Vaičiulis – 26,78 sek.