2024 9 gegužės

D. Pancerevas peteliške aukštai nepakilo

Šeštadienį Europos plaukimo čempionate ketvirtą kartą rungtyniavo ir vienintelį sykį peteliškės stiliumi plaukė Daniilas Pancerevas.

Klaipėdietis 100 m „nuplasnojo“ per 55,47 sek. Šis rezultatas buvo 58-as tarp 63 dalyvių.

Kovo mėnesį 17-ojo gimtadienio sulaukęs D. Pancerevas buvo vienas jauniausių dalyvių rungtyje. Pagal amžių jaunesnis buvo tik albanas Paolo Priska (rugsėjį bus 17-a), užėmęs paskutinę vietą.

Kitas mūsų šalies atstovas Deividas Margevičius (jam priklauso Lietuvos rekordas – 52,55 sek.), distanciją įveikęs per 52,74 sek., užėmė 32-ąją vietą.

Greičiausias ryte buvo Europos čempionatų rekordą pakartojęs Kristofas Milakas – 50,64 sek. Vengras buvo nepralenkiamas ir finalinėse varžybose, dar kartą kilstelėjęs rekordo kartelę – 50,18 sek.

D. Pancerevas pirmadienį, kartu su D. Margevičiumi, Simonu Biliu, Jokūbu Kebliu, rungtyniavo estafetėje 4 po 100 m laisvu stiliumi. Mūsų šalies ketvertas, finišavęs per 3 min. 19,71 sek., bendroje įskaitoje užėmė 16-ą vietą tarp 21 rinktinės.

Kitą dieną klaipėdietis plaukė 100 m laisvuoju stiliumi. Distanciją įveikęs per 50,56 sek., D. Pancerevas užėmė 71-ą vietą tarp 98 dalyvių.

Trečią kartą Jandros Bogužienės auklėtinis išbandė jėgas plaukdamas laisvuoju stiliumi dukart ilgesnį nuotolį. Užtrukęs 1 min. 50,78 sek., uostamiesčio atstovas buvo 44-tas tarp 76 dalyvių.