Kuršių marių maratone A.Kovalenko – pirma, E. Klimentjevas – antras

Lietuvos ir užsienio plaukimo mėgėjai savaitgalį buvo pakviesti į ketvirtą kartą surengtą Kuršių marių maratoną.

Labiausiai savo jėgomis pasitikinčių laukė pirmą sykį suplanuota 25 km distancija.

Kiti galėjo rinktis 2, 5 ir 10 km rungtis. Plaukikai startavo ir finišavo Kintų prieplaukoje.

Iššūkį priėmė ir du Klaipėdos „Nendrės“ veteranų plaukimo klubo nariai – Anžela Kovalenko ir Eduardas Klimentjevas. Abu uostamiesčio sportininkai kovojo 2 km rungtyje tarp dalyvių nuo 55 iki 64 metų.

A. Kovalenko, sugaišusi 37 min. 25 sek., savo amžiaus grupėje buvo pirma. Absoliučioje įskaitoje ji užėmė antrą vietą. Greitesnė buvo triskart jaunesnė Saulė Bielinytė – 34 min. 27 min.

Po skaudžios nelaimės į plaukimo varžybas grįžusiam vyrui kiekvienas startas – jau pergalė. O klaipėdiečio rungtyniavimas Kuršių mariose vertas aplodismentų.

E. Klimentjevas tarp 55–64-mečių distanciją įveikęs per 37 min. 17 sek., užėmė antrąją vietą. Greitesnis buvo alytiškis Sigitas Katkevičius – 34 min. 30 sek.

Absoliučioje 2 km įskaitoje E. Klimentjevas užėmė septintą poziciją tarp 14 dalyvių.