2024 27 liepos

Šalies jaunių čempionais tapo penki klaipėdiečiai

Šiauliuose vykusiame Lietuvos jaunių sambo čempionate puikiai startavo klaipėdiečiai treniruojami Jono Tilviko ir Andriaus Mikėno.

Aukso medalius ir kelialapius į Europos čempionatą, vyksiantį gruodžio mėnesį Nyderlanduose, iškovojo net penki uostamiesčio sportininkai – Orestas Ziminas, Julius Vaišvila, Jegoras Čupalovas, Andrėja Serapinaitė ir Mantas Zinkevičius.

Antrąsias vietas užėmė Enrikas Budginas ir Nojus Vaitkus, trečiąsias – Ilja Gozbenka, Aldas Saltonas, Lukas Plesevičius, Audra Norvilaitė ir Simonas Bočkus.

Vienoje (absoliučioje) svorio grupėje varžėsi vyresni jauniai. Vienas su kitu ėmėsi atletai sveriantys nuo 58 kg iki 120 kg.

60 kg sveriantis Maksimas Jakovlevas rungėsi su per 100 kg sveriančiais varžovais ir ne vieną jų nugalėjo. Tačiau klaipėdiečiui pritrūko šiek tiek sėkmės dėl patekimo į finalą. Uostamiesčio sportininkas iškovojo bronzos medalį. Tai buvo gera repeticija prieš pasaulio jaunių čempionatą Graikijoje spalio mėnesį.