2024 26 balandžio

„Klaipėdos Baltijos“ B ekipa čempionatą pradėjo dviem pergalėmis

Prasidėjo Lietuvos 13-mečių ledo pirmenybių B diviziono čempionatas, kuriame kovą pradėjo dvi uostamiesčio komandos – „Klaipėdos Baltija“ ir „Klaipėda“. Startas pajūrio ekipoms susiklostė skirtingai.

Pirmajame ture, šeštadienį, „Klaipėdos Baltija“ B 2:1 įveikė Kauno „Startą“ B, o „Klaipėda“ B 4:7 nusileido Vilniaus „Sostinės hockey“ B.

„Klaipėdos Baltija“ geriau pradėjo rungtynes – po dviejų kėlinių pirmavo 2:0. 5-ąją min. taikliai atakavo Gytautas Jasinevičius, 20-ąją min. rezultatą padvigubino Aras Pocius. Beje, abu kartus rezultatyviose išpuoliuose dalyvavo ir rezultatyvius perdavimus atliko Viltautė Jasinevičiūtė.

Likus žaisti 5 min. svečiams pavyko skirtumą sušvelninti.

„Klaipėdos“ ir „Sostinės hockey“ mače du kėlinius vyko nuožmi kova. Likus žaisti 15 min. rezultatas buvo lygus – 4:4. Tačiau paskutiniajame kėlinyje ritulys skriejo tik į namie žaidusių klaipėdiečių vartus. Šeimininkų gretose pasižymėjo Danilas Sokolovskis, pelnęs 2 įvarčius, Markas Jermakovas ir Artiomas Vasiljevas – po 1.

„Klaipėdos Baltija“ sekmadienį vyko į Šiaulius, kur susirėmė su „Šauliu“ B.

Pirmasis kėlinys neprognozavo lengvos uostamiesčio ekipos pergalės. 7-ąją min. buvo lygu 1:1, o po pirmųjų 15 min. Audriaus Kanclerio auklėtiniai pirmavo vos 2:1.

Kovos lemtis buvo nuspręsta antrajame kėlinyje, per kurį į šeimininkų tvirtovę įskriejo keturi „sviediniai“. Po pusvalandžio švieslentėje švytėjo svečiams malonūs skaičiai: „Šaulys“ B – „Klaipėdos Baltija“ B – 1:6.

Paskutiniajame kėlinyje jaunučiai iš pajūrio įtvirtino persvarą dar dviem taikliais metimais. Galutinis rezultatas – 8:1.

Tarp nugalėtojų nesustabdomas buvo Aras Pocius, pelnęs net 5 įvarčius. Po sykį taikliai šovė Faustas Žadeikis, Domas Jakubėnas ir Bernardas Butkinas.

13-mečių B divizione žais 9 komandos (kai kurios dar nerungtyniavo): Vilniaus „Sostinė hockey“, „Hockey punks academy“, „Geležinis vilkas“, Kauno „Startas“, Klaipėdos „Klaipėdos Baltija“, „Klaipėda“, Šiaulių „Šaulys“, Elektrėnų Dariaus Kasparaičio ledo ritulio mokykla, Rokiškio „Rokiškis“.