2024 27 liepos

Veteranų čempionate neklumpa „Gintaro baldų“ krepšininkai

Žemaitijos veteranų (40-mečių ir vyresnių) krepšinio čempionate kovą dėl „Žalgirio“ taurės pradėjo šešios komandos: Klaipėdos „Gintaro baldai“, Jurbarko „Nemunas“, Šilalės „Prolain“, Šakių „Vėjas“, Šilutės „Mažoji Lietuva“ ir Tauragės „Senjorai“.

Po pirmųjų turų labiausiai patenkinti yra klaipėdiečiai, laimėję abejas rungtynes.

Pirmenybes uostamiesčio vyrai, vadovaujami Aido Kurakino, pradėjo Šilutėje su „Mažosios Lietuvos“ penketuku. Šeimininkai jėgų turėjo iki didžiosios pertraukos, vėliau „baldininkai“ nurūko į priekį ir laimėjo 96:78.

Antrajame ture „Gintaro baldai“ priėmė svečius iš panemunės – Jurbarko  „Nemuną“. Šeimininkai įveikė svečiu įtikinamu skirtumu – 95:60 (23:15, 30:10, 22:21, 20:14). Šįkart klaipėdiečiai nelaukė didžiosios pertraukos, reikalus sutvarkė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 30:10.

Taškus nugalėtojams pelnė: Vaidas Pažemeckas – 21, Artūras Damkus – 18, Renatas Vaišvilas – 14, Mindaugas Riklevičius – 12, Gintaras Dirkstys – 9, Robertas Norbutas – 8, Egidijus Butvydas – 7 ir Žydrūnas Soraka – 6.

Dar „Gintaro baldams“ atstovauja Audrius Mineikis, Mindaugas Balsevičius ir Rolandas Antužis.

Dvi pergales, kaip ir klaipėdiečiai, turi šilutiškiai, tačiau jie yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau. Po sykį laimėjo „Nemunas“, „Prolain“ ir „Vėjas“. Visus tris susitikimus prapylė Tauragės krepšininkai.

Komandoms tarp savęs sužaidus po du kartus, geriausios dvi ekipos iš karto pateks į pusfinalį. Dėl kitų dviejų bilietų kovos 3-ią ir 6-tą bei 4-tą ir 5-tą vietas užėmusios ekipos.

Artimiausių rungtynių tvarkaraštis

Lapkričio 17 d. 19 val. „Nemunas“ – „Prolain“ (Smalininkuose);

Lapkričio 23 d. 19.30 val. „Gintaro baldai“ – „Senjorai“ (Klaipėdos LCC TU sporto salėje);

Lapkričio 29 d. 19 val. „Vėjas“ – „Gintaro baldai“ (Šakiuose);

Gruodžio 2 d. 19 val. „Prolain“ – „Vėjas“ (Šilalėje);

Gruodžio 6 d. 19 val. „Nemunas“ – „Mažoji Lietuva“ (Smalininkuose);

Gruodžio 9 d. 18 val. „Senjorai“ – „Nemunas“ (Tauragėje); 19 val. „Prolain“ – „Gintaro baldai“ (Šilalėje);

Gruodžio 20 d. 19.30 val. „Mažoji Lietuva“ – „Vėjas“ (Šilutėje).