Kurčiųjų badmintonininkų tandemas skynė pergales Žemaitijos taurės turnyre

Badmintono aikštelėje dėmesį atkreipė – Marija Rimkutė ir Tadas Rimkus. Sesutė su broliuku, turintys klausos negalią, savaitgalį tapo nugalėtojais ir prizininkais Žemaitijos badmintono taurės turnyro 1-ojo etapo varžybose.

T. Rimkus asmeniškai buvo pajėgiausias tarp berniukų iki 13 metų, o su klaipėdiečiu Roku Januškevičiumi triumfavo dvejetų grupėje.

T. Rimkus berniukų vienetų grupės pusfinalyje 21:8, 21:7 pranoko klaipėdietį Deividą Vaivadą, o finale, taip pat lengvai – 21:10, 21:10 palaužė klaipėdietį Joną Aleknavičių.

Dvejetų varžybose T. Rimkus ir R. Januškevičius lemiame etape 21:17, 21:10 įveikė D. Vaivadą ir Nojų Kikilą iš uostamiesčio bei 18:21, 21:19, 21:16 – Kasparą Draukšą iš Kretingos rajono bei J. Aleknavičių.

17-mečių merginų turnyre M. Rimkutė prizininke tapo triskart. Su klubo drauge Auguste Stankevičiūte „Šermukšnio“ kurčiųjų sporto klubo badmintonininkė užėmė pirmąją vietą merginų dvejetų grupėje. Nugalėtojų pora pusfinalyje 21:2, 21:8 pamokė Aurėją Metrikytę ir Samantę Baliutavičiūtę iš Kelmės, o finale teko atiduoti visas jėgas, kol pavyko įveikti klaipėdietes Liepą Aleknavičiūtę ir Ulianą Deremeško – 21:17, 21:17.

Asmeninėse varžybose M. Rimkutė tapo trečiąja prizininke. Jai pusfinalyje koją pakišo L. Aleknavičiūtė, laimėjusi bilietą į finalą 21:14, 15:21, 23:21.

Mažajame finale M. Rimkutė lengvai pranoko Atėnę Peleckytę iš Kelmės – 21:10, 21:9.

Dar bronzos medalius Marija su broliu laimėjo 17-mečių varžybose, užėmę trečiąją vietą tarp mišrių dvejetų. Pirmosiose varžybose 21:13, 21:19 įveikę klaipėdietį Ugnių Lygnugarį ir kelmietę Meidą Levickaitę, Marija ir Tadas suklupo pusfinalyje. Juos 21:18, 21:15 pranoko klaipėdietis Mantas Lukonas ir kretingiškė Erika Žiaušytė.

Charakterį, šaltus nervus M. ir T. Rimkai pademonstravo rungtynėse dėl 3-iosios vietos, 21:18, 21:19 palaužę gerus pažįstamus – J. Aleknavičių ir L. Aleknavičiūtę.