2024 29 balandžio

„Knašiukų“ dovana autsaideriams – pirmoji pergalė

Po gražios pergalės penktadienį Kupiškyje, kitą dieną Klaipėdos „VKKM–Neptūno“ krepšininkai su „Raseinių–KKSC“ ekipa žaidė lyg ne savo rankomis, pralaimėję svečiams net 61:78.

Gal šeimininkus išmušė iš vėžių kuriozinė situacija, dėl kurios rungtynių pradžia nusikėlė kone valanda. Po apšilimo raseiniškiai parodė, kad jų krepšio, į kurį mėtė, lankas nebėra tinkamas varžyboms. Kol lankas buvo sutvarkytas, krepšininkai ir toliau mankštinosi. Gali būti, kad klaipėdiečiai „persimankštino“.

Pirmą kėlinį vyko permaininga kova – raseiniškiai nutoldavo, klaipėdiečiai arba pavydavo, arba priartėdavo iki vieno taško.

Lemiama buvo antrojo kėlinio antra pusė. Kai svečiai, pirmaudami 33:28, ir pelnę aštuonis „sausus“ taškus, „Raseiniai“ nutolo 41:28.

Trečiajame ketvirtyje varžovai padidino skirtumą iki rekordinės persvaros 60:38.

Šiokia tokia išsigelbėjimo viltis sužibo likus žaisti kiek mažiau nei keturias minutes, kai skirtumas ištirpo iki 13 taškų – 57:70.

Tačiau netrukus „Raseiniai“ vėl padidino apsukas ir nepaliko šeimininkams net mažiausių galimybių pavyti.

Varžovai iškovojo pirmą pergalę Regioninės krepšinio lygos B diviziono čempionato A grupėje. „Knašiukai“ liko su dviem pergalėmis po 8 susitikimų.